Cosmetics

Mac Dazzleglass erkeklerde Mac Le Disko koleksiyonundan çıldırdı ve yapışkan bir durum

erkeklerindeki Mac Dazzleglass giyen yeni Mac Le Disko Collection’dan çıldırdı (20 $)
Saçlarınızı Lipgloss’ta sıkışıp tutulursa, hiç bir şey olur – ve gençlerin saçlarını boyadığı bir dünyada yaşadığımızdan ve maskara değneklerini değiştirirse, bunun farklı bir olasılık olduğunu hissediyorum – Mac Dazzleglass tüpü, ve ben ‘ sooo set olacak.

Cidden, bu parlaklar çılgınca yapışkandır! – Mac lipglas’tan daha bile sticker gibi.

REKLAMCILIK

Daha önce Dazzleglasses’ü giydim ve saçlarımı bir midilli giyerken ya da örgüyse bile her zaman saçlarımda sıkışıp kalıyorlar.

Ateş, kafamı kızdırabilirim MAD MAX: Fury Road’da bir La Charlize: Pury Yolu’nun, rastgele saç tellerinin hala dudaklarıma yollarını bulacağını iddia ediyorum. Yapışkanlık bu ciddidir.

Ama dat glitter tho !! Burada erkeklerde Mac Dazzleglass giyiyorum, çılgınca (20 $), çünkü gözünün daha önce ne kadar erken yaptığımı görmek istedim, yeni Mac Le Disko Collection’dan Dazzleshadows ile daha önce yoğun, ışıltılı bir dudakla bakacağını görmek istedim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mac Dazzleglass Çocuklarda Le Disko Koleksiyonundan çıldırıyor (20 $)

Burada ne kadar kıvılcılığına yol açtığını sevmeme rağmen, yapışkanlığı görmezden gelemiyorum. Bu, bu oldukça zorlu, özellikle de sekmeler ızgaramda olmanın zamanın olduğuna karar verir ve alnını çeneme karşı çarptığında karar verir.

Evet, Dazzleglass’ınızdan yarım kilo kedi saçını çıkarmayı deniyorsunuz ve bunun nasıl gittiğini bana bildirin!

Mac Dazzleglass Çocuklarda Le Disko Koleksiyonundan çıldırıyor (20 $)

REKLAMCILIK

Erkekler GO CRAZY, Mac Le Disko’daki beş Dazzleglass’tan biridir, ancak muazzam yapışkan formül nedeniyle, muhtemelen diğer tonlara daha fazla dalga geçmeyeceğim. Hala ilgileniyorsanız, 1) Sen bir cesur (kedi) bayansın ve 2) Onları şimdi MAC sayaçlarında, mağazalarda ve çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *