Cosmetics

Gerçek Teknikler Mucize Cildi Sünger vs AliExpress Dupe

Aliexpress Dupe’yi geçen yıl Ocak ayında Ocak ayında GERİ DÖNÜŞTÜRME Mucize Cildi Süngeri’ne satın aldım ve sadece 0,70 $ ‘a mal oldu. Ancak, gerçekten nasıl göründüğünü ve gerçek bir şeye karşı hissettiğini karşılaştırmam için benim için satın alın … Gerçek olanı elde etmek zorunda kaldım:

Reel tekniklerin süngeri fiyatı, RT mağazasından REXAll’dan (Eczane) konumundan 11,99 $ ‘a kadar 7.69 dolar arasında değişmektedir. Benimkini 9.99 $ ‘ı tırnaksız olarak satın aldım.

EDIT: Takip sonrası izleyin buraya göz atın (olağanüstü müşteri hizmeti!)

Gerçek teknikler süngeri ile deneyimim olan bir tarihten biraz; Bir zamanlar bir zamanlar sahip olduğum için onu cazibe blender savaşımda kısaca tartıştım. Ama şekli yüzünden sevmedim ve süngerin ne kadar hızla parçalandığı. Tekrar denemeye hazırlandım, çünkü kötü bir partiye sahip olmaması mümkündür ve çok sayıda insanın çekicilik blenderi üzerinde seçtiğini biliyorum.

Çin yapımı. Fabriqué tr Chine. Hecho en Çin. Çin’deki hergestalt. Cina’da Prodotto. Fabricado na Çin. Validade Indeterminada …
RT süngeri Çin’de yapılır, bu yüzden Aliexpress’den mantıklı bir DupE alabilmem mümkün.

RT süngerini paketten çıkardıktan sonra, ilk başta AliExpress Bir’i bir kenara söyleyemedim.

Hangisi hangisi?

Sonra dakika farklılıklarını görmeye başladım:

Bazı ışıkta, AliExpress Biri renkte biraz daha çok sarı renkte ve RT çok daha fazla mercandır.

Soldaki RT, Aliexpress en iyisi – bu yazıdaki 2 süngerin tüm fotoğrafları bu sırada.

RT’nin dokusu çok daha fazla dokulu ve çok daha gözenekli deliklere sahipken, Aliexpress daha pürüzsüz.

Göğüsleri gören tek kişi değildim. Çok yürüdü ve bana ne tür bir blog yaptığımı sordu …
Şekil – ve boyutta, kuru olduğunda aynıdır:

Bununla birlikte, ıslak olduğunda, AliExpress’in RT’ye kıyasla ne kadar genişlediğine şaşırdım.

Performans gelince, AliExpress’i sadece tamam buldum – RT olarak kabarık değil ve çok daha fazla lastik bir doku var. Batarken Vakt’imden çekeceğinden endişe duyuyordum ama bunu yapmadı. Rt ile karşılaştırıldığında çok daha saf bir bitiş yaptığını buldum.

RT’nin performansı müthiş – çok havadar ve kabarıktı. Sivri uçları kullanarak kapatıcımı harmanlamada mükemmel buldum. Ancak, hala şeklinin önemli bir hayranı değilim – süngerin düz tarafı için kesinlikle hiçbir faydamam yok. Büyücü blenderiyle yumurta şeklinin tüm fikri, süngeri zıplarken ciddi kenarları ortadan kaldırmaktır. Bu şekil ile, çoğunlukla süngerin yuvarlak taraflarını kullanarak bitirdim, bu yüzden her zaman garip bir açıyla tutmalıyım.

Ama, duruşmanın en kötüsü? Lanet RT Sünger, iki kez kullandıktan hemen sonra yırtılmaya başladı! Şaka yapmıyorum, bak:

Bu tamamen kabul edilemez! Tüm süngerlerime aynı davranıyorum – bulaşık yıkama eldivenleri giyerim, bu yüzden tırnaklarımı onlara koymam.

En azından şimdi onları kolayca anlatabilirim.
Her yerde çukur izleri de var – RT’nin sağdaki AliExpress’e kıyasla solda nasıl göründüğünü görün. Aliexpress süngerinin hiç de gözyaşı yoktur. Bunların her birinde yaklaşık 6 kez bu süngerler kullandım ve RT süngesindeki delikler daha derinleşiyor. Diğer süngerlerim bundan daha uzun süre daha uzun. Bu yüzden diğer RT’nin de böyle düştüğü bir fluke değildi. Ne halt, rt.

Bu yüzden muhtemelen bu süngerlerden birini geri almazdım. Aliexpress sünger sadece RT için Tamam bir Dupe, ancak bu sünger şeklinde sahip olduğum altta yatan mesele, başka bir şekilde satın almamamın temel nedenidir. Ve sünger malzemesinin kalitesizliği, gerçek gerçek teknikler süngerinde çok daha fazla para harcamayı önler!

Here’s what the real techniques and the AliExpress version look like next to the charm Blender and the H&M precision makeup Sponge. Out of the 4, my preferred is the H&M one – it has a terrific squishy texture and good egg shape – and it only costs $5! (hence why I named it one of my preferred discoveries of 2016!) And, say what you will about the charm Blender, but that sucker lasted me 3 years, I only recently retired it due to the holes that it was developing.

Are you a fan of the real techniques sponge? Besides the charm Blender, which sponge do you recommend?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir PAL’e e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Beauty Blender Battle[I’ve had this post in draft mode for ages!  Random timing to post this but no time like the present!] The charm Blender needs no introduction.  These hot pink egg shaped sponges cost a whopping $26 each and have spawned a slew of BB-like sponges.  So is a $26 sponge…
December 30, 2015In “Beauty”

I purchased a few things off aliexpress … Mutlu köstebek gün! Bence bu yıl erken bir bahar olacak! Sırf merakından, bazı makyaj aksesuarları için sipariş verdim. : O (Tüm fiyatlar Kanada Doları cinsindendir) Gerçek denemek istiyordum …
2 Şubat 2016: “Güzellik”

Hazırlık Uygulama Yöntemleri (+ Araçlar) Herkesin şenlikli tatil mesajlarını okumak iyi oldu, ancak bu yıl sadece bir şeyin katkıda bulunması için Noel-Y’leri yok gibi görünmüyor. Yıl boyunca tüm Noel konularını kapsamladığım gibi hissediyorum – benden bazı şenlikli mesajlar istiyorsanız, Blogmas mesajlarımdan bir okuma …
20 Aralık 2017’de “Güzellik”

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *