Cosmetics

Sephora’dan 50 dolarlık bir EGIFT kartı kazanmak için iki yöntem!

Kazanan: Hediye şimdi kapalı ve şampiyon Melissa! Tebrikler, Melissa! Ancak bu sefer bu sefer kazanmadıysanız, denemeye devam edin ve jetten önce herhangi bir sürekli hediye türüne gitmek için buraya tıklayın.

Yükselişin yanı sıra parlaklık, sabah zaferi. Güzel bir gün olacak. Olmadığı gibi, yarın çok daha iyi olacağını büyük bir otoriteye sahibim (insanları anlayan insanları anlıyorum ve konuştukları gibi).

Dün gece eğlenceli bir şey yaptın mı? El Hub ve bir Porto Riko konumunda akşam yemeği yakaladım, biz gerçekten San Rafael’den çok uzak değil ve o zaman on beşinci kez 27 önlük izlemeye devam ettim ev geldi.

REKLAMCILIK

Porto Riko mutfağından bahsetmişken, restorandaki dünyanın en büyük muz olması gerektiğini gördüm. Birkaç devasa örnekle bir rafta oturuyordu, ancak açıkça alfa erkeğiydi. Şaka yapmıyorum – biraz kano olabilirdi. Bir şeyin içinde sürünmüş olabilirim, Banana takım elbise, B-A-N-A-N-A-S gibi kullanmış olabilirim!

Fotoğraf çekmeyi hatırlayamadığıma inanamıyorum. Bu tamamen benden farklı. Büyük ayak fırsatımı kaçırmış gibi hissediyorum.

Oh iyi. Belki de bu günlerden birini Novato’nun tepelerinde avladığını bir kez daha göreceğim… eski topluluk vahşi hindilerin gençlerine söyledikleri bir yatmadan önce olacak. “El Banana ile karşılaşırsanız, bir tane ısırırsanız, parçalarınızda donmalısınız! Yaratığın gözü yok, ancak sesle avlanıyor! ”

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Tamam üzgünüm. Henüz tamamen uyanık olduğuma inanmıyorum. Biraz döner hissediyorum, lol! Düzgün kafeinli olurken, biraz eğlenelim. Saat kaç olduğunu anlıyorsun, değil mi?

REKLAMCILIK

Onun…

Bir (1) Sephora EGIFT kartı, şampiyona e -posta ile gönderilen 50 $ (veya bunun yerine PayPal tarafından gönderilen 50 $).

Girmek için iki yöntem var ve her ikisini de kazanmak için iki olasılık için yapabilirsiniz. İlk olarak, bu yazının altına bir yorum bırakarak girebilirsiniz, herhangi bir şey hakkında bir yorum, yani tercih ettiğiniz meyve türü nedir? Yaratıcı bir şey mi yapıyorsunuz (çiz, boya, fotoğraf, müzik)? Tercih ettiğiniz kıyafeti açıklayın. Tam olarak kaç dil konuşuyorsunuz? – kaptın bu işi.

İkincisi, Twitter @Karenmbb’de benimle uyarak ve mesaja uyarak (RT) şunları ayarlayabilirsiniz:

Sephora’dan 50 dolarlık bir EGIFT kartı kazanmak için @Karenmb ve RT’yi takip edin!

Gönderilecek son tarih, 15 Mayıs 2011 Pazar günü 23: 59’da (PT).

Katılımcılar, kazanmak için geçerli bir e -posta adresi ve/veya Twitter hesabı kullanmaya devam etmelidir.

Kişi başına maksimum iki (2) giriş – biri bu yazının altındaki yorumlarda ve Twitter üzerinden ikinci bir giriş bana @KarenMbb.

Yarışma, bölgesel mevzuatlarına göre çoğunluk yaşına ulaşan her türlü ülkenin bireyleri için mevcuttur (bu istisnalar dışında ABD’de 18, Alabama ve Nebraska, 19; Mississippi, 21).

Sephora eGift sertifikaları yalnızca internette kullanılabilir ve mağazalarda geçerli değildir veya Kanada’da satın alma veya itfa için teklif edilebilir. Şampiyon, PayPal tarafından doğrudan e -posta adreslerine gönderilen 50 $ karşılığında Sephora EGIFT Kartı Ödülünü değiştirmeyi tercih edebilir.

Sekmeler ve ben de (şimdiye kadar “T-Money ve K-Dawg” olarak adlandırılan), bu blog yayınının altındaki yorumlarda kalan girişlerden rastgele bir (1) şampiyon seçeceğim veya @ adresine hitap edeceğim. Twitter’da Karenmbb.

Şampiyon, son tarihten sonraki 48 saat içinde ortaya çıkacak.

Yasalarla yasaklandığı durumlarda geçersiz.

Dost Topluluk Güzellik Bağımlınız,

Karen

Kazanan: Hediye şimdi kapalı ve şampiyon Melissa! Tebrikler, Melissa! Ancak bu sefer bu sefer kazanmadıysanız, denemeye devam edin ve jetten önce herhangi bir sürekli hediye türüne gitmek için buraya tıklayın.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *