Cosmetics

Güzellik Blog Pazarı Pazarı Poll, Vol. 464

Yani … Pazartesi anketi nedir?

Peki, tam anlamıyla bir anket değil. Sürekli gelişen (gelişen mi?), Biraz rastgele kaygılar listesi, her pazartesi sabahı son 10 (!) Yıllardır ziyaretçilere koydum. (Beyniniz için bir vuruş gibi.) Her zaman yorumlarda cevaplarınızı okumaktan zevk aldım, ayrıca benimkileri okumayı seversin umarım. ?

1. Yani makyaj rutininiz – en basit kısmı nedir?

Rutin rutinimin? Kaşlarım, kesin.

Ama bana çok fazla keder sağlamak için kullandılar. Şimdi, yine de? Onları büyüdüğümden beri? Tek yaptığım, onları genellikle amaze topları olan Mac Kaş Sculpt olan bir kaş kalemle doldururum. Sonra onlarla arka ucundaki bir sıçrama ile birlikte, aynı zamanda biraz fayda ile hazır, ayarlanmış, kaş jel.

REKLAMCILIK

Bu, her şeyin bir dakikadan az sürdüğü gibi.

Verilen, artık kaşlarımın tamamen simetrik görünmesini sağlamak için tüketilmeyeceğim. Birkaç yıl önce olmak için kullandım, ancak şimdi biraz düzensiz göründüğünde, daha doğal olarak daha doğal bir gür, dağınıklıkların yanı sıra umursamıyorum.

2. En zor kısım nedir?

Deri. Vakfım, kapatıcı ve toz. Bu nedenle, cildimi mümkün olduğunca doğal görünmekle birlikte tükettiğimden ve korumamın ağır göründüğünü hissetmeye başladığım mikrosanlığın yanıtı, sadece alamıyorum. Tekrar başa çıkmanın yanı sıra ne olursa olsun ortadan kaldıracağım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Yaşlandıkça, tam kapsamlı temeli için toleransım azaldı, ancak hala resimlerde olağanüstü göründüğüne inanıyorum. Hala tam kapsam giyerim, ancak şimdi genel olarak çok fazla zaman harcıyorum ve her şeyi kullanmadığım gibi görünen bir şeyle sonuçlanmanın yanı sıra çok fazla zaman harcıyordum. Her türlü günde MU cilt için hangi formüllerin çalışacağını bulmak çok zaman zaman.

Yani evet. Deri. Şimdiye kadar, en karmaşık olanı ve rigmarolumun zaman alıcı bir parçasıdır.

3. Süper Stardom / Ünlü Bir Ünlü Olduğunu Tam olarak ne kadar iyi inanıyorsunuz?

Katy Perry düzeyinde ünlü hakkında konuşursak, iyi idare edeceğime inanmıyorum. Evimi ön bahçemde profesyonel fotoğrafçıları kaçmadan bırakamadım.

Öte yandan, eğer indie film yıldızı olsaydım, caddenin aşağısında hala bir fincan kahve alabilseydim, belki de bir avuç insan tarafından kabul edilebiliyorum, bu incelikle işleyebileceğime inanıyorum.

Ancak, bundan daha fazlası, kibar olma yeteneğimi zorlayacaktır.

4. Tırnaklarınızı tam olarak ne sıklıkla kırılır?

Neredeyse asla (ahşabı çalıyor)! Bu, diğer güzellik mücadelelerine sahibim. Gibi, saçlarımın yönetilmesi zor, kaşımdaki kel bir alanım var. Asla çivilerimin kırılması konusunda endişelenmemelisin.

İşte komik bir şey olsa da: Çivilerimin kırılmaya başladığında beklediğimi fark ettim! Bir dizi tırnaklarımın yanı sıra, toe çivilerimden biri, daha önce hiç olmadığı kısa bir süre boyunca kırdı. Bu yüzden bir şeyin arttığını anladım.

5. Metalik dudaklar: Aslında veya Hayır?

Evet-ish. Onları severim, ancak ben daha hafif bir opalescent metalik kız çocuğuyum.

Tam erimiş metal dudaklar ile teklif edemiyorum.

6. Bir partiyi / güzellik tavsiyesini paylaşabilir misiniz?

Uh … Beauty-Wise, Instagram’da takılmayın ya da size bir kompleks sağlayacaktır.

Yaşam-bilge, işte iyi arkadaşım Erika benim gibi diğer günlerce ve bunun yanı sıra gerçekten rezonansa uğradığı bir şey. Bazı günlerde, kendiniz için barın azaltılması konusunda rahat olmalısın – gerçekten düşük olduğu gibi beklentilerinizi azaltmak. Başka bir deyişle, bazen en iyilerinizi sağlamak, evinizin toplam bir karışıklık olmasını sağlamak ya da bebeğin hala pijamalarında 3 p.m’de olduğunu kabul etmek anlamına gelir. Ya da akşam yemeği için mısır gevreği yapmanın yanı sıra. Ayrıca, kendinizi bazen de iyi olmasını sağlamak zorundasınız.

Mutlu pazartesi, arkadaşım

Fırçalarım yıkanır, masamda kağıt yığınları yoktur ve heyecanlıyım çünkü … Connor bu hafta bir tane dönüyor !!! Resmen, artık bir bebek olmayacak. Bir yürümeye başlayan çocuk olacak. Her birthday is this Thursday, however we’re going to have a bit celebration for her with just us as well as the grandparents on Saturday.

I’m likewise starting to get spring fever, as well as I can’t even begin to tell you exactly how excited I am about that. I can’t wait to wear gowns as well as sandals again…

Oh, sandals! You know, at this point, after the winter we’ve been having, I’d even be happy with open-toed ankle booties. I’m that desperate.

Did you watch the Oscars last night?

I hope your week gets off to a brilliant begin as well as that you feel clear-headed as well as strong. I likewise hope that whEvinizde, ofisinizde veya çantada bir şey keşfetmeniz gerektiğini, doğru olduğunda, bu kadar mükemmel bir his, bu kadar mükemmel bir his, değil mi?

Mükemmel bir tane var!

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

REKLAMCILIK

P.S. Tam burada kopyalamak / yapıştırmak için anket kaygıları:

1. Yani makyaj rutininiz – en basit kısmı nedir?
2. En zor kısım nedir?
3. Süper Stardom / Ünlü Bir Ünlü Olduğunu Tam olarak ne kadar iyi inanıyorsunuz?
4. Tırnaklarınızı tam olarak ne sıklıkla kırılır?
5. Metalik dudaklar: Aslında veya Hayır?
6. Bir partiyi / güzellik tavsiyesini paylaşabilir misiniz?

P.S. Dün gece Oscar’ı izlediniz mi?

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *