Houndstooth, Mutluluğu Tatchy: Pembe Mutlulukta Uzun Süreli Dior Diorblush, Pink Mutluluğundaki Yeni Diorblush Kullanarak Fazla Mesai

# 749 (43 $)
Benimle birlikte büyük saçlara saygı duymak ve yanı sıra bana bağlı olarak, saçma sapan şarkı sözleri için takdir etmenin yanı sıra (“Refleks, sadece parkta bekleyen yalnız bir çocuktur …”), ’80’ler aynı şekilde broundstooth adında inanılmaz bir şey hakkında bana öğretti. .

Anladım her kadın bir houndstooth deseninde bir şey vardı. Piyano Recitals, Haha’da olduğu gibi “ciddiye alınmış” istediği zaman giydiğim bir ceketim vardı!

REKLAMCILIK

Tablar böyle bir ceket istiyor …

Pink mutluluğundaki yeni Diorblush’u açtığımda ağzımdan çıkan ilk sözler ($ 42) “89 Sınıf !!”

(Ortaokul için atıfta bulunuyorum.)

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu toz allıkla damgalı balıksırtı deseni, bu ilkbaharda Cherie Dior Yay Koleksiyonunun geri kalanıyla dior sayaçlara uçarken ayrı duracaktır.

Duran Duran’dan John Taylor (Swoon!) Bu sıcak pembe mat ve pırıltılı altın, şeftali pembe toz allıklarının yanı sıra “Bunları elmacık kemiklerimi araştırmak için kullanamıyorum!” Dedi. Ancak, pigmentlenmenin yanı sıra kör olmayan bir şekilde yoğun olmadıklarını; Kontrol etmelerini daha basit hale getirdiğine inanıyorum.

Radyant, doğal bir görünüm için, yanaklarımın elmalarındaki koyu gölgenin bir katmanını ya da ikisini gireceğim, üst çanak kemiğimdeki hafif gölgenin hafif bir şekilde tozlanması ile uyumludur. Her iki renk de yanaklarımda (ancak parlak değil), solmadan önce 8-10 saat boyunca ya da düzeltme yapmaya başlamadan önce.

Pembe mutluluk, iş çantasında tutmak için muhteşem bir gündüz allık olabilir. Masanıza ulaştığınızda bir çift katmanını süpürün (paranızın için zor çalışıyor!), ayrıca günün sonunda, usulünüzü 80’lerin gecesine eklemeden önce bir katmanla daha fazla bir katmanla rampa edin. kızlar.

Fiyat: 42 $
Müsaitlik: Yakında Dior Sayaçlar ve Dior.com’a geliyor
Makyajın yanı sıra cazibe blogu derecesi: B +

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Hızlı! – Tercih ettiğiniz dans hareketi nedir? herhangi bir dönem.

Hmm … bu zor bir kişi, ancak yılanla gidiyorum.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *