Uygun fiyatlı eczane makyajı minik yorumlar: Kapatıcı, allık yanı sıra Maybelline’dan göz kalemi ve ayrıca covergirl

Harika sabah! Son zamanlarda kullandığım eczane makyajının birkaçı hızlı değerlendirmesi …

Covergirl temiz taze krem ​​allık

Bu parıltılı zulümsüz kremlik alkımlarındaki yakalama tüpünü de yanı sıra, allıkların yanaklarımda (cildimin ağzı yağlı / kuruyan) tam olarak nasıl geçtiğini tam olarak nasıl geçtiğini, ancak kenarları geçerken bir zorluk. Hangi üssü giyerim olursa olsun, her zaman eşitsiz yamalarla ve zor kenarları da bitiririm … CoverGirl, aynı şekilde bu kızarıkları kapaklarınızda takabilir, bu yüzden çok çalışıp çalışmadıklarını görmenin yanında deneyeceğim. göz farı olarak daha iyi. dört tonda sunulan, her biri 10.99 dolar.

REKLAMCILIK

Maybelline Kalıcı Drama Işık Eyeliner Kalem

Bu su dirençli bükülme astarları, kirpikleriniz için ve su hattınızın yanı sıra, Yo’nun gözlerini aydınlatmak için beş parıldayan gölgede bulunur. Siyah gölge, iç köşelerimdeki altın gölgesini, vurgulayıcıya kadar sıkıştırın, yanı sıra ten rastlamadıklarını ve transferin yanı sıra ten rastlamadıklarını tam olarak nasıl geçtikten hoşlandım – bir bit değil! Gerçekten uzun zamandır giyiyor. Pırıltılı aynı şekilde oldukça incedir, bu nedenle herhangi bir büyük parıltı parçası yoktur. Beş gölgede sunulur, her biri 5.99 dolar.

Maybelline Eyestudio Master Kesin Sıvı Astar Siyah

Bu çok yönlü keçe uçlu siyah sıvı astar kalemi parlak bir kaplamaya sahiptir. Artılarda: Yoğun pigmentli, uzun ömürlü, yanı sıra FAAAAST kurur (yani göz kırparken, kırışıklığımda biten astar hakkında endişelenmem gerekmiyor). Eksileri: Keçe fikri, tökezlemenin yanı sıra tökezlemektedir, bu yüzden jiletin keskin çizgilerini oyununla bir zorluktur. İnanılmaz derecede dikkatli değilsem, pürüzlü kenarlarla bitirdim. Üç tonda sunulan, her biri 7.99 dolar.

Maybelline Yıkanabilir Snapscara

Bu kolay, kaldırılabilir, yıkanabilir maskaralar, hacim sans topakları olan ton kirpiklerine yapılır, ancak hacim departmanında eksiklerini keşfederim … Herhangi bir tür farkı görmek için en az üç katman uygulayabilirim. Yine de kaldırılması basit olduğu için puan alırlar. Beş tonda sunulan, her biri 7.77 dolar.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Maybelline Volum ‘Falsies Yıkanabilir Maskara Donanma Glam’da Açığa Çıktı

Bunu giydiğimde de donanmayı göremiyorum ve kirpiklerimin yanı sıra kıvrımlı ve sert … Donanma Glam’ı, her biri 8.77 dolara dört tondan biri.

Covergirl trublend gizli kapatıcı

Bu tam kapsamlı vegan, zulümsüz sıvı kapatıcısının bir mat yüzeyine ve yanı sıra çok sayıda gölgede bulunur! Amaze türü olan 30 vardır. Bununla birlikte, yüzeyin * çok mat * olduğunu göz önünde bulundurarak, gözlerimin altında giydiğimde, sadece gözlerimin takıldığında, güzel çizgileri vurgu yaptığında, sadece mükemmel bir kapatıcı olduğunu düşündüğümde, sadece büyük bir kapatıcı olsa da, cilt tonunu dışarı. 30 Shades, her biri 11,99 dolar.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

P.S. Çok memnun Cuma arifesi! ?

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *