Mac Perşembe Sörf Bebek Günün Yüzü

15 yıl önce bana sorarsanız (kahverengi/pembe göz farı evremin derinliklerinde) güneş sarışın gibi sarı bir gölge giyersem, i Muhtemelen “Ah, cehennem naw!” Derdi.

O zamanlar makyajımla oldukça muhafazakardım ve neredeyse hiç rahatlık alanımdan çıkmadım. Bu zamanla yavaşça değişti. Şimdi, cesur göz makyajı söz konusu olduğunda, hala gökkuşağı brite bir kız değilim, ama benden daha maceracıyım.

REKLAMCILIK

Gerçekten sevdiğim bir renk bulduğumda, kendimi rahat hissedeceğimi bildiğim giymenin yollarını bulmaya çalışacağım – bazen kapaklarda parlak bir pop, kırışıklıkta ince bir yıkama veya benim boyunca bir süpürme Alt kirpik çizgileri.

Ayrıca parlaklarımı nötrlerle dengelemeyi seviyorum ve bugün makyajım için Mac Surf Baby’den sarı ve deniz mavisi tonlarıyla oynadım, onları kahverengi ve bej ile eşleştirdim.

Bu görünüm için kullanılan Mac Surf Bebek Ürünleri, sol alttaki dudaktan saat yönünde: Krazy Kahuna’daki Lipglass, Mavi Öğlen PowerPoint Göz Kalemi, Stüdyo Care Blend, Kısa Şortlarda Göz Farı, Surf ABD’de Göz Farı ve Göz Farı Preslendi Göz farı güneş sarışın

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Mac web sitesine bakan sörf bebek makyajından biri olan Hibiscus, bana genel fikri verdi ve sınırlı sayıda sörf bebek ürünleri ve mac kalıcı koleksiyon tatlılarının bir karışımını kullanarak, deniz mavisi, sarı, kahverengi, mercan içeren bir görünümle sonuçlandım ve bej.

Gözlere, kalıcı koleksiyondan mat bir bej olan Brule’da Mac göz farı ile başladım ve kaş kemiklerim boyunca bir MAC 217 fırçasıyla uyguladım.

Sonra, gözlerimin şeklini tanımlamak ve görünüm derinliğini vermek için, kulüpteki Mac göz farı karışımını (Duochrome kahverengi, deniz mavisi ve gri kalıcı çizgiden) süpürdüm, Mac Studio Pressed Powder’ı Altın-Geyle ( Mat altın kahverengi) bir Mac 224 ile kırışmaya girdi (217 de harika çalışacaktı).

Neredeyse her zaman yorgun göründüğüm için (berbat!), MAC 217 ile iç kapaklarımda (burnuna yakın kenarlar) MAC göz farı, soğuk beyaz bir şampanya olarak patlatarak gözlerimi biraz aydınlattım. Sonra, Aynı fırça, göz kapaklarımın ortasında bazı ışıltılı sarımsı altın güneş sarışınla karıştırdım.

Kısa şort ekledikten sonra neyse ki yorgun görünmeyen gözlerime daha fazla dikkat çekmek için, üst kirpik ve su hatlarımı Teddy’de Mac Eye Kohl (ışıltılı altın kahverengi) ve Mac ile alt kirpik çizgilerimi sıraladım Her ikisi de Surf USA’da Mac Göz Farı ile tepesinde olan mavi öğlen (ışıltılı bir Altın İnci) PowerPoint göz kalemi.

Yanaklar ve dudaklar sadece bir iki dakika sürdü. Bu, yanaklarımın elmalarında ve dudaklarımdaki Krazy Kahuna’daki kremsi kahverengi dudakgöbeği olan ışıltılı bir altın mercan olan mac sörf bebek yanak tozu.

Bu görünüm için kullandığım diğer şeyler… Mac Studio Sculpt Foundation, NC40, Mac CareBlend orta karanlık, kentsel çürüme top topu su geçirmez maskara, buxom güçlendirilmiş kirpik ve fayda anında kaş.

Mac Surf Baby’den eve bir şey getirdiniz mi? Varsa duymak isterim.

REKLAMCILIK

Dost Mahalle Güzellik Bağımlınız,

Karen

P.S. Vay canına, zaman izini kaybettim. 8:45 ve ben sadece şimdi akşam yemeği yiyorum (Trader Joe’dan ıspanak ile sevimsiz bir şey). Hmm… çöl için neye sahip olmalıyız?

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *