Cosmetics

Fotorekebovenation / IPL: Bölüm II

İPL Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up, ancak 3. seansımın bir güncellemeyi garanti ettiğine inanıyorum.

Görüntü kaynağı

Uzun Mağaza Kısa: Cildim, 3. seansa çok erken tepki verdi.

Özellik resim kaynağı.

3. oturumda, önceki 2 oturumlar gibi rutin bir tedavi olacağına inanıyordum – biraz zap, daha sonra biraz kızarıklık, daha sonra pürüzsüz bir cilt ve belki de çok daha fazla lekelerin çoğaldığını. Çocuk, yanlıştı! 3. oturum en tatsız olanıydı. Ben varsayımım, estetikçi bir kaç kere olup olmadığımı sorduğundan bu yana, estetisyen beni sorduğunda beni sorduğunda gözle görülür bir şekilde uçuyordum. Dedim, evet, ben iyiyim, devam et! Gerçekten kötü bir şekilde sokmasına rağmen. Duygu birisinin beni sıcak bir saç maşası ile dürttüğünü gibiydi! Oturumla devam etti, Anlaşmamı en az 3 kez geçerek, yanaklarımın yanı sıra tapınağım gibi daha sıkıntılı alanlarımın üzerinden geçiyor. Bir nedenden ötürü, aynı şekilde çenelemin yanı sıra üst dudak alanının yanı sıra (bu, birlikte yaşadığım aynı esthilence).

Yüzüm böyle zaptedin!

Anlaşmamın eskiz kırmızısı olacağına inanıyordum, ancak oturumdan sonra aynaya baktım ve sadece küçük bir allıktı. O akşam, çillerimin birkaçını görmeye başladım – muhtemelen sonbaharın yanı sıra uyuz olabilecekleri bir gösterge. O gece başımdan (Mizon salyangozu iyileştirici jel kremi) anlaşmamda nazik ciltlik kullandım. Ertesi sabah, küçük kabarcıklar gibi bir kaç alanım yükseltildi (ama irin dolu değil … Üzgünüm, bu kelime brüt). Anlaşmamın bir kısmı kırmızı lekeler vardı, biraz kovanlar gibi görünen alanları arttırdı. Genel olarak, anlaşmam biraz hassas görünüyordu – bazı kapatıcıların yanı sıra vakıf da maske olamazdı.

Ancak, o akşam, anlaşmamın en kötüsü için bir dönüş yaptı. Yüzümün yaklaşık% 30’unu kapsayan kırmızı kaynakların yanı sıra çarpmaların yanı sıra artmıştım. Onlar incinmediler, ancak onlar kaşıntılı ve dokunmaya duyarlı. İlk olarak, sadece alerjik reaksiyonlar olup olmadığını veya lazerden gerçek yanmalar olup olmadığını söyleyemedim. Lazer tedavisi yanıkları hakkında bazı korku hikayelerini kontrol ettim. Dürüst olmak gerekirse, Whitehead’lar olmadan fakir sivilce yamalarım vardı. Neyse ki benim için, çarpmaların en kötüsü çenemin yanı sıra tapınımın yanı sıra, onları saçlarımla gizleyebildim. Ancak, gizlenmesi imkansız olan dudakımın üstünde en iyi bir tepki yaması yaptım – kapatıcı sadece çok şey yapabilir, cilt dokusunu gizleyemez! İş yerinde bir dizi insanım vardı Bana yüzümle ne oldu? Bazı insanlar sadece çarpmalara garip bir şekilde baktı. Benim bu yüzden cildime kalıcı olarak zarar gördüğüme inanıyordum (ve kısa bir süre için de öyle olduğum için endişelendim!). Tabii ki, elbette, anlar mısın – o hafta çok fazla insanın önünde bir sunum yapmak zorunda kaldım! Ugh.

“Cilt alerjik reaksiyonu” googladım ve bu resim en iyi cildin nasıl göründüğünü (kaynak) tam olarak temsil ettiğini gösteriyor.

Anlaşmamda güçlü bir şey kullanmaya tereddüm, çünkü reaksiyonun ne olduğunu anlamadım, bu yüzden kızarıklığın yanı sıra kızarıklığı sakinleştirmek için güvenilir Bioderma Cicabio kremimi kullandım. 4. gecede, herhangi bir tür safsızlık çıkarmak için kil tabanlı bir maske (Conconant DHE maskesi) kullandım. Sonunda, 5 günden itibaren cildim çok daha tipik görünmeye başladı – çarpma azaldı ve kızarıklık soluk. Tıbbi olmayan final düşüncem, lazerin sıcaklığına tepki göstermemin – cildim sıcaklığın yanı sıra soğuk ve her türlü aşırı sıcaklığa maruz kaldığımın yanı sıra, herhangi bir aşırı sıcaklığa maruz kaldığım, cildimi kovanlarda ayrılmak için tetikler. Konsantre lazerin cildim için de yüksek olduğu kadar yüksek olan bir ortamda olduğundan şüpheleniyorum. Bir olumlu şey bundan çıktı: en popüler çil / karanlık alanlardan birkaçı, cildimin yanı sıra cildim de oldukça pürüzsüz.

Yani, IPL ile devam edeceğim? Evet yapacağım. Estetisyeni hata yapmıyorum – okum olup olmadığını sordu, ancak iyi olduğumu ilan ettim. İşte öğrendikleriniz: Bir şey kapalı hissediyorsa, konuşun! Ben bir kısmımın bir kısmını “çalışması gerektiği” ile ilişkilendirir. Ağrı seviyesinin önceki oturumumla aynı olmadığını anladım, ancak aklımda, daha güçlü, daha iyi sonuçlar verir, doğru mu? Hepimizin yanı sıra hepimizin yanı sıra benimkini buldum. Nisan ayının başlarında bir sonraki oturumumun yanı sıra, onlara deneyimimin yanı sıra önceki ortama geri döndüklerini isteyebileceğinden emin olacağım!

Cildim son olarak şimdi tipik olarak geri döndü! Hiç cilt bakımı ya da yüz tedavisine hiç kötü bir tepki verdiniz mi?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Loa gibiDing …

İlişkili

Fotorekebuveme / IPL ile olan deneyimim: Bölüm II, kendime bir fotorevenasyon / fotofacial tedaviye davrandığım için faydalarımda tartışıldı. Birçoğunuz bu tedavi modunu merak ediyordun, bu yüzden yolculuğumu Chronicle’u seçtim. 🙂 Bu yayın, fotoekebovenasyonun tüm teknik unsurlarına girmeyecek, ne de …
19 Şubat 2016: “Güzellik”

Fotorekebuvenation / IPL: Final düşünceleri, bunu Haziran ayında yayınlamak için ima etti, ancak yaz aylarında tembellik ile birlikte bu yazıyı beslemeye koydum. : P şimdi tüm IPL tedavisi serisi ile gittim – deneyimimin genel düşüncelerimi fotoreerjuvenation / IPL ile sunabilirim. Kaynak. Bir … aldım…
26 Ağustos 2016- “Güzellik”

SPAI’ya gitmek için ipuçları, son zamanlarda bir yüz yaptım – yılın ilk öncesi! Son zamanlarda bir ay ne zaman bir tane almak için kullandım. Sağlık Spa’ya gitmek iyi bir hoşgörüdür – bakımın yanı sıra evde bakım, ancak hiçbir şey yüzünü uyandırmaz …
16 Mayıs 2015 “Güzellik”

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *