Cosmetics

Klavyenizdeki pençelerinizi boyayın: Çoklu görevli Manis bir şeydir

Pençelerimi bu sabah, üzerinde çalıştığım hile sincap işi için boyamak zorunda kaldım, ancak tam bir mani yapacak vaktim yoktu. İşleriyle – ıslatma, dosyalama, kekimi turuncu bir çubukla vb. İtmek, matkabı anlıyorsunuz – bu yüzden klavyemde en iyisini yaptım.

Evet, bu tamamen bir şey.

REKLAMCILIK

Benim dünyamda, lol!

Her zaman benim gibi bilgisayarınızın önünde ise, tırnaklarınızı klavyenizde boyamak, bir sonraki seviyeye çoklu görev alır ve özellikle hızlı bir kurutma cilası kullanırsanız, gerçek bir seçenektir.

Zaten bahsettiğimi anladığım bu ession jel couture parmağını seviyorum, ancak onları çok seviyorum. Bugün çok ilk görüş kullanıyorum, bu bir pearl ipucu olan bir bebek mavisidir).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Teknik olarak, formül “Hızlı Kurutma” olarak adlandırılmadı, ancak bu. Katmanlar yaklaşık beş dakika içinde kurulayın ve bunları son zamanlarda çok iyi bir anlaşma kullanıyordum ve onlar hakkında her zaman onlar hakkında konuşuyorlar. Renkleri severim, ayrıca her türlü cipsten önce bunlardan 6-7 gün çıkabiliyorum.

Söylediğim gibi, klavyem manis için bir katman yaparım, sonra kururken biraz yazın. Etrafında bu sefer, MBB ile ilgili bazı yorumlara yanıt verdim ve iki e-posta besteledi. O zaman ikinci bir katmanla tekrarlayacağım.

Ve çivilerimi çarpmadığım zamana kadar temkinli olduğum sürece, her türlü çentik almıyorum.

Zaman gerçekten uçar, ben de benim klavyedeyken, bu yüzden bu gerçekten pençelerinin boyanmasına gerçekten çok özgü bir zihinsel tekniktir.

İki kattan sonra (veya bazı durumlarda üçünde, gölgeye bağlı olarak), bir üst kat eklemiştiririm, anladığım zaman, aynı oje kullanmaya devam etmeyeceğimi, içinde bir veya iki günden fazla Hangi durumu kendimi zorluktan kurtarırım.

REKLAMCILIK

Bazen bir deneyin! Klavye Manis – onlar bir şey.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *