Cosmetics

Sekmeler ile Pazarlar The Cat, Makyaj ve Charm Blog Mascot, Vol. 209

JEEZ, sekmeleri ve ben Cuma gecesi ışıklarının tüm ilk sezonunu iki gün içinde bitirdik!

Şimdi bu çok fazla TV …

REKLAMCILIK

Mill Valley Wildcats ile profesyonel kedi futbolu oynayan günleri için sekmeler yapılır. Yup, sıkı son oynadı ve o da oldukça iyiydi. Bir yıllık şampiyonluğa kadar onları aldı.

En iyi boyutta ve iyi pençeleri / ellerin en iyi karışımını vardı. Kedi hiçbir şey yakalamaya yakın olabilir.

Futbol günleri ömür boyu öyle görünüyor, ancak rekabetçi çizgisini kaybetmedi. Şimdi o zaman o zaman gridirrona getirdiği piste aynı yoğunluğu getirdi.

Ve yoğunluğun konuşması, bu sekmeler için çok yoğun bir haftadı. Şirketi (Sekmeler Cat, LLC) bloglarının yeniden tasarlandı. Bunun üzerine, fayda, Mac, Chanel, kentsel çürüme ve NARS için kitty modelleme işleri vardı.

Eğer ilgileniyorsanız, işte bazı resimler …

Kedinin sekmeleri kimdir? Yaklaşık beş yıl önce kötü bir solucan vakası olan bir başıboş, pire ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri hakkında derin bilgisi, beni göze çarptığından çok daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olduk ve şimdi aslında benim patronum (ve başarılı bir kitty modelim).

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. İnanılmaz derecede zorlu, titiz işveren, artı boyutlu kitty süpermodel sekmem hakkında çok daha fazla bilgi edinmek için, buradaki arşivleri kontrol edebilirsiniz.

P.S. Cuma gecesi ışıkları seviyorum! Panterlere git !!!

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *