Optimum Puan Kefaret, bir kez daha

bir süredirBir monitörün önünde duruyorsunuz, resminizde farklı Estée Lauder ruj tonları uygular. Aslında oldukça temizdi! Bütün gölgelerden “denedim”, bu gölgeyi düzenli olarak kullanarak kendimi görebileceğim biriydi. Ancak kahverengi bir tonla çıplak.

SA, aynı şekilde bana Kendall Jenner’in Kampanya fotoğraflarında kullandığı renk olan gölge “bar kırmızı” bir örnek verdi.
Bu örneği aldım. Bu ürünün tam boyutunu yaşadım, ancak benim için işe yaramadı. Bunu bir arkadaşıma geçtim.
Ruj, varlığını bile anlamadığım için planlanmadı – ben varsayımım, aklımda Estée Lauder’ım vardı, bu günün hemen erken saatlerinde Bit Beauty Dal’ın yanı sıra Blog’u da tartışıyordum, tam olarak nasıl Estée Lauder ‘ T Harika ürünler olmasına rağmen yeterli olsun.

Bunları en uygun noktalara aldım! Genel olarak 344.50 $ ‘a geldi ve en üst kademeyi iki kez kurtarabildiğim için 340 dolar aldı (vergileri ödemek zorunda kaldım). Bu etkinlikte bir perk vardı, bu yüzden genel olarak 80 dolarlık bir optimum puan geri aldım … Umarım Şubat ayından önce kurtarmak için bir tane daha kazanacağım. Son zamanlarda en iyi noktalarınızı eğlenceli bir şey için kullandınız mı? Hangi güzellik sadakat programlarını yaşıyorsunuz?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Optimum Puan Kefaret Extravaganza! Herkes Kara Cuma yağmurularını yayınladığından, optimal puanlarımı yayınladığım için puan yağma! Bir satın alma listesi ile silahlı alışveriş ilacı mart (SDM) içine gittim, bakalım planla ne kadar iyi yaptığımı da görelim: Öncelikle, 300 dolara değer verdim …
29 Kasım 2015’te “Beauty”

En iyi faydalara ulaştım en yüksek seviyedeki! Bu yıl konuşulmayan hedeflerimden biri, bu yılki müşterilerin en üst katmanını vurmaya çalışmaktı. , Yaptım! Bu, satın almadığım için çok az bir görev yoktu. Değil olanlar için …
8 Ekim 2015 ‘Güzellik ”

Puanınızı haftasonu SDM’de geçirin! Sadece bu cumartesi ilaçlarında hafta sonunu harcadığımızı keşfettim. : Ancak, bu etkinlik yalnızca ilk 2 Noktalı katmanlara uygulanabilir.
11 Şubat 2016 “Güzellik”

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *