MyStyleInsideout Giveaway Loot!

Mysttyleinsideout’un Giveaway’in ödülü olduğunu anladım yanı sıra beni bekleyen bir parsel olduğu için bir bildirim aldım!

Sadece BH Kozmetik Carli Bybel Göz Farı’nın yanı sıra hediye yayınına göre fosforlu kalem kombinasyonunu da bekliyordum, ancak ekstraları içeriyordu! Ve o kelebek notecard’da harika bir mesaj yazdı!

İlk olarak, bu birincil ödül:

BH Kozmetik Carli Bybel Göz Farı ve Vurgulayıcı Paleti

Wowser – Orijinal hayatta bile çok daha dikkat çekici! Daha önce herhangi bir BH kozmetik ürününü denemedim, bu yüzden bunu denemek için kendinden geçmişim!

Bunlar ekstra olarak dahil edildi:

Milani Color Beyanı # 33 Artan Amour
Bu, parlaklığımın dışında biraz parlaktır, ancak tipik renklerimin dışına çıkan bazı taşlar buldum. Bu rujlar hakkında fantastik şeyler duydum, bu yüzden bunu test etmek için heyecanlıyım!

Islak N Yabani Büyük Göz Farı Fırçası
Oooh Bu yeni WNW fırçalarının IG resimlerini gözetliyordum! Hala Kanada’da henüz teklif edilmediler – ve şimdi son derece sahibim var.

Teşekkürler, sana teşekkürler, sana teşekkürler deyin! MystyleInsideout’a uymuyorsanız, gerçekten özlüyorsunuz! Aynı şekilde kısa süre önce bir YouTube kanalı başlattı – GO OYNASYONU!

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

BH COSMETICSI tarafından CARLI BYBEL KOMBİNİ BH Kozmetik Carli Bybel 14 Renk Göz Farı ve Vurgulayıcı Kombinasyonu MyStyleInIsideout: Bunu kullanıyorum ve şimdi yaklaşık bir ay boyunca farklı kombinasyonlarla oynamanın yanı sıra. Tam burada düşüncelerim. Bu idealini yarasadan itiraf edeceğim: hiç duymadım …
15 Ağustos 2016: “Güzellik”

Stash Matters ‘Çok Sevilen Şeyler Giveaway! Düzenle: Bu Giveaway sona erdi! Kazananlar burada ortaya çıkar. 🙂 Dün benim blogiversity olduğumu göz önünde bulundurarak, ilk önce ilk hediye almaya karar verdim! : D Bu ürünler çok sevdiklerimden birkaçıdır – bu ürünleri bu ürünleri blogda veya yıl boyunca yorumlarda bahsetmiş olabilirsiniz. İşte bir …
11 Ocak 2016 “Güzellik”

Collab: 20 $ Makyaj Challengewhen Blogcing arkadaşım MyStyleInSideout (FilipinoInsideout olarak resmi olarak anlaşılan) Herhangi bir bireyin 20 dolarlık eczane makyaj mücadelesi yapmayı düşünüyorsa, fırsatta atladım! Bildiğiniz gibi, Şubat 2016 için düşük alım ayımın ilki. Bütçe plan limitim ay için 50 dolar. Şaşırdık kararı verdik …
23 Şubat 2016: “Güzellik”

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *