Cosmetics

Doğru veya Yanlış: Fayda’nın Kirpikleri Yanlış Kirpikler Göründükleri kadar harika hissediyorlar

Bugün, Faydalı gibi sinir bozucu bir gerçekliğe çarptı. Markanın yeni kirpikleri yanlış kirpikleri sevmek istediğim kadar, onları iş yapamadım.

Stillerin inanılmaz sevimli olduğuna inandığım için beni de işaretledim.

REKLAMCILIK

Dokuz Faydalı Kirpik Sevgisinden Üçü

Bugün dokuz stilin üçünü denemek için büyük planlarım vardı, ancak ikisi ile güreştikten sonra Prima Donna ve büyük bir Spender (her biri 15 $), üçüncüsü denemek için içimde yoktu.

Fayda’nın Çöp Tutkalını Kaldır (8 $) bu stilleri de herhangi bir iyilik yapmaz, aynı zamanda beni son olarak kenara çeken şey olduğuna inanıyorum. Umarım nereden başlayacağımı bile anlamadığım şeylerle ilgili çok fazla sorun. akan kadar ince mi? Evet, yanı sıra tutkalın kontrol edilmesini zorlaştırır. Kirpiklerin uzunluğunda, kapaklarıma ve hatta kirpik çizgimin altında banttan damlamaya devam etti. yanı sıra kuruduğunda (tüm kalın hem de huysuz gibi) oldukça iğrenç görünüyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Büyük olasılıkla orada ideali durdurabilirim, mutlu bir şekilde ve bu tutkalın bir daha asla kullanmadığı, ancak daha fazlası var. Aynı şekilde sokuyor… evet. Lemony/tutkal-ish dumanlarının gözlerimi biraz döktüğüne inanıyorum. Yıllar boyunca birkaç farklı yanlış kirpik yapıştırıcısını denedim ve bu da gözlerimi rahatsız eden ilk şeydi.

Büyük Spender Lash

Prima Donna Lash

Pin-up kirpik

Büyük Spender giymek

Büyük Spender giymek

Prima Donna Lash giymek

Prima Donna Lash giymek

Bu kirpiklerin tam olarak ne kadar sevimli olduğuna inandığım için, onlara çok daha fazla deneme sağlayabilirim, ancak kesinlikle aynı tutkal kullanmayacağım. Tutkaldan bağımsız olarak bile, hala bu kirpiklerin daha yumuşak hissetmesini istedim. Biraz katı ve plasticky, aynı zamanda iç uçları (burnumun daha iyi yanları) düz yatmak için gerçekten zor bir zaman geçirdim, onları yerine oturmak için ne yaparsam yapsın.

Bu kirpikler için şanslı, özellikle oldukça ambalajlarında harika görünüyorlar (cidden, sahte kirpikler için gördüğünüz en havalı ambalajlardan birkaçı değil mi?). Onlara en az bir tane daha fazla deneyeceğime inanmamın tek nedeni de bu.

REKLAMCILIK

Fiyat: Set başına 15 $ (bir çift kirpik); Bir Tüp Of Fayda Kirpik Tutkalına 8 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Fayda Kaş Çubuklarında ve Butiklerde Sunulan
Makyaj ve İtiraz Blogu Derecelendirme: C+

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *