Kontrol: Chanel Oje, BrioGeo Saç Yağı Üzerinden Swooning ve Nap’a İhtiyacı Var …

Başka bir Chanel ojesine ihtiyacım yok, çünkü yan not, güzellik koleksiyonumu tüm cephelerde kolaylaştırmaya çalışıyorum, buuuuuut Bu Donanma Mavi Stunner Chanel’in Güzellik Topluluğu Instace Feed ve Swooned’i gördüm! Ödeme bir kanepe anıydı, güvendi.

REKLAMCILIK

Bana belirli açılardan bir miktar gölgede, ancak daha parlak ve biraz daha az karmaşa hatırlatıyor.

Chanel le Vernis Oraj, 27 $

Bir şeyleri kolaylaştırmaya çalışmaya çalışmanın konusu olsa da, bu sabah banyomdaki küçük makyaj alanını temizliyordum ve bu bir şişe briogeo’yu koruyacağım ya da olmayacağımı tartışıyordum. Bir süre geri aldım ve kullanımı biraz zor.

Küçük bir Sephora çukur durağı
Kısmen satın aldım çünkü çiçeklerden hoşlanıyorum ve kısmen, silikon olmayan bir saç yağı yapmanın fikrini seviyorum, ama eh, sadece tamam. Kullandığım miktarda çok dikkatli olmalıyım, çünkü şaka yok, bir damla çok fazla ve saçlarım süper yağlı ve daire biter. Sevimli değil!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir çift damlasını bir ayrımcıya bir ayrımcıya karıştırarak karıştırarak çalışmanın bir yolunu buldum (şu anda ODele’lerim var), ancak saçlarımdaki fark gerçekten önemli değil, bu yüzden muhtemelen kazandım ‘ Tekrar satın alacağım. Hala silikon olmayan bir saç yağı için avındayım, bu yüzden tavsiye edecek bir tane varsa, bana bildirin.

Vanity’yi temizlerken keşfettiğim başka bir şey – Laneige su uyku maskesi bu minik küçük kavanoz. Son Haziran’da Sephora’dan ücretsiz bir doğum günü hediyesi olarak aldım ve aylarca geçirdim ama buna dokunmadım, bu yüzden bugün, duşumdan sonra vücudumu nemlendirmek için kullandım. ÇOK KOMİK! Ben orada oturmaktan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Peki, merhaba orada rosie-poz!
Ve ne biliyorsun, cildim oldukça yumuşak hissediyor. Sadece yüzüme koyabilirim. ÇOK KOMİK!

Umarım sonunuzdaki her şey yolundadır. İşler burada iyi, sadece normalden biraz daha yoğun. Bu hafta işte işte bir sürü son tarihe sahibim ve tüm tatil şeylerle birleştiğinde (dün gece resitali geçen hafta sonu ve bir Noel performansı), bir görevden diğerine zorlanıyordum.

REKLAMCILIK

Henüz tatil ruhunu hissediyor musunuz? Noel için bu yıl için, Noel Baba’ya bana beş saatlik bir blok vermesini istemiyorum, böylece kestirebilirim! Şimdi bu bir Noel mucizesi olurdu.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *