Cosmetics

Tercih ettiğiniz indie / kostüm moda takı hatları?

Bu kolyeyi geçen yıl Ann Taylor’da aldım ve her şeyi zaman ayırdım.
Ann Taylor, Babe. Ann. Taylor. Kostüm mücevheriyle ilgili olduğunda BFF’im.

Bu gerçekten günlük olarak giydiğim tek moda takı türü – kostüm mücevherleri. Demek istediğim, düğün etkinliğimin yanı sıra etkileşim halkaları, ancak ne olursa olsun – küpeler, kolyeler, bilezikler – kendimi anladığım için pratikte tamamen kostüm var. Dikkatli olmalıyım. OMG! OMG! OMG! Yapamam! Bu küpeleri kaybedemiyorum !!! ”

REKLAMCILIK

Çok pazarlık seviyesinden kalıcı olarak 21 gibi pazarlık düzeyinden, indie çizgilerinden pahalı kostüm parçalarının yanı sıra Kate Spade’in yanı sıra Ann Taylor gibi markalar var, ancak Ann Taylor benim şu anki favorim. Parçalar sonuncusu olduğu kadar iyi yapılır. Cidden, onları çarptım, ancak yine de yeni görünüyorlar.

Ann’in tarzı geleneksel olarak gelenekseldir (kostüm için), ancak bana hiç yorulmamasının yanı sıra, her zaman bir şeyleri modern görünümlü tutmak için her zaman bir tür güzelleşmektedir.

İşte bir tane daha Ann Taylor kolye her zaman giyiyorum …
Maliyetler ne elde ettiğiniz için mükemmeldir. Ann Taylor’un kolyelerinin yanı sıra gerçekten tüm mücevherler, biraz pahalı … ama örneğin Kate Spade kadar maliyetli değil. Karmaşık, zarif bir kolye için 100 $ değebilirler, ancak işte burada: tam fiyat ödemek zorunda değilsiniz. Tüm Ann Taylor takılarımın, bu katmanlı inci kolye gibi, tekme 50’den% 50 indirim sırasında alıyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ve bu kolye, koydu beyaz tişörtlerden zarif bir siyah elbiseye kadar her şeyi seçer. Beğendim! Satışta% 50 indirim için gördüğümde pounced.

Yani evet. Benim için Ann Taylor. Tam olarak sen nasılsın?

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. Perşembe nasıl gidiyor? Dünyaya dün bir şeyle yardım etmek zorunda kaldım, bu yüzden her zamankinden daha fazla çevrimdışı oldum. Ne kaçırdım?

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *