Maybelline genel günaha maskara tamamen tamam

Maybelline genel sıcaklık maskara (7.99 $, yakında geliyor)
Bu maskara plaj gibi kokuyor.

“Rimel hakkında 10 yıllık bestede belirttiğim şeyler” listesine bunu ekleyin.

REKLAMCILIK

Mevcut biri, “Dünyanın şu anda neler ihtiyacı var? Hindistancevizi gibi kokan bir rimeldir!”

Ve gerçekten iyi kokuyor, BTW. Öyle inanıyorum. Maybelline Genel Teminasyon Maskara, bir sörf kulübesinde Hindistan cevizi şekeri ya da hindistancevizi kokulu bir güneş koruyucu gibi kokuyor.

Ayrıca, oldukça pembe bir tüpte mevcuttur.

Ayrıca yanı sıra yanı sıra.

Değere daha iyi bir bakış …
Maybelline’dan en son rimel. 7.99 ABD doları yanı sıra, gelecek ay resmi olarak ortaya çıkan genel baştan çıkarma koleksiyonlarının bir parçasıdır (şu anda Amazon’da olsa da, hayatınızdaki Hindistan cevizi kokulu bir maskara sahipseniz).

Bunun A-Tamam olduğuna inanıyorum … Buna, L’Oréal Kirpik Cenazesi Olarak Yaşam Değişimi Olarak Değişen Golding Gold Gold, PERGING EDİLMESİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ GERÇEKLEŞTİRMEYECEĞİ Kirpik kıvırmak – ancak Maybelline genel günaha yapılan görevi yerine getirir.

Maybelline’ın ardından
Doğal olarak sönük, nispeten tipik kirpikler, birkaç kat giydiğimde bir ya da iki çentik yukarı çarptı. Daha uzun, daha kalın ve spikier. Formül, kirpik gruplarını bir araya getirir, yanı sıra sivri, özellikle bir kolun uzunluğundan uzak durur, ancak aşırı ayırmayı tercih ederim.

REKLAMCILIK

Eczanede genel günaha keşfederseniz ve onu almanın yanı sıra, dışarı çıkacağınıza inanmıyorum. Kirpik oyununu biraz artıran tamamen işlevsel, basit, kaldırması kolay bir eczane maskarı.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *