Mor bir görünüşü etkilediğinde, portakal makyajının yanı sıra turuncu makyajın yanı sıra portakal makyajı

İlk defa mor yağmuru gördüm sekiz yaşındaydım ve iyi arkadaşım Peachy’nin uyku partisindeydi.

Peachy’nin annesi, video mağazasında istediğimiz filmi seçmemize izin verelim (bu, bizi Chuck E. peynirine götürdükten sonra, elbette, kayak topunda öldürdüğüm yer),% 100 olumlu olduğum. Kiraladığında filmin neyle ilgili olduğu konsepti yoktu.

REKLAMCILIK

Hiçbirimiz, gördüğümüzde neler olup bittiğini anladığımızda, prens’in içinde olduğu gibi, bunun yanı sıra bilmek için gereken tek şey bu olduğunu anladık. Bu güne kadar filmdeki film müziği, her zaman tercih edilen albümlerinden biridir.

Oldukça umurumda değil bebeğim, sadece seni seninle al.

Bir adım daha ileri götürmek için, mor yağmurumdaki renkler (teşekkürler, hedef) bu turuncu ve mor makyaj görünümünü etkiledi …

Tercih ettiğim teeslerden biri

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ben bir NC42, bu arada.
Prens’in pırıltısı mor, karıştırılmış beyaz button-down tişörtüyle uyuyor olsaydım, bu görünüşü bir kalp atışı içinde OOTD tutarak giyerdim, ha ha ha ha!

Portakalın yanı sıra, mor kombinasyonlar, beyinsiz olduklarından beri makyajlarımdan biridir. Renkler, birbirlerini renk tekerleğinde karşıt olarak iltifat eder, aynı zamanda birlikte onları koyduğunuzda, sadece anlamlı olurlar. Renkli bir şeyler giymek için havamdaysam, tek yapmam gereken her iki ailede de istediğim tonları keşfetmek, hem de gitmek için harikayım.

REKLAMCILIK

Her şey, makyajda zıtlık konularıyla ilgili, yanı sıra burada ılık turuncu tonları eşleştirerek, yanakları, yanakları ve kirpik çizgilerimdeki büyük mor astarlı dudaklarla eşleştirdim.

Ayrıca, bu görünümü iki farklı dudak kaplamasıyla, mat ve parlaklıkla denedim. Mateyi seçtim, çünkü parıldayanın yanı sıra kirpik çizgileri de parıltılı. Ayrıca, mat, kapakların üzerindeki parlak renkleri parlaklığa biraz daha iyi dengeler gibi hissediyorum.

Her ikisi de işe yarayabilir … sadece tam olarak ne kadar güçlü olduğuna bağlı!

İşte parlak dudak ile …

Bu görünümde kullanılan makyaj

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *