Cosmetics

Temel sadece yapmayacağı, siyah çizgide Mac PearlGlide yoğun göz kalemi var

bu! Kumda bir çizgi çiziyorum!

Ah … kum mu dedim? “Kapaklarımda ve kirpik çizgilerimde” kastettim ve Mac Pearlglide Yoğun Göz Kalemi’ni siyah çizgide (15 $) kullanıyorum.

REKLAMCILIK

TAKINTILI!

Siyah çizgiden öyleyim. Yeni Mac Vera koleksiyonunda yedi pearlglide yoğun göz gövdesinden biridir ve demetin tartışmasız kaçak benim favorim.

Vera, PearlGlide Clan için bir encore performansını işaretler. Me-Me-Me-pırıltılı ve zengin, yoğun renkler, önceki Mac koleksiyonlarında daha önce sınırlı sözleşmeler oynadı, ancak çok fazla zevkime ve çok sayıda Mac hayranının zevkine, söylentinin bu da daimi çizgiye eklendikleri var. Çevresinde zaman.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Altın Pearl ile derin bir siyah olarak tanımlanır, bence siyah çizginin bundan daha ilginç ve canlı olduğunu düşünüyorum. Bazen kendimi aynada yakaladığımda, yeşilimsi altın ışıldayan karartılmış bir haki görüyorum ve “Bu hala gözlerimdeki siyah çizgi mi?”

Dün gece kızlarla akşam yemeği için giyindim, [olduğu ortaya çıktı], temiz, klasik bir gözde iyi bir dönüş. İlk olarak, tüm kapaklarımın her yerinde bir nötr gölge yıkamayı Mac Soba’yla, daha sonra Mac PowerSurge ile alt kirpik ve su hatlarım boyunca bir bronz astar uyguladım ve daha sonra üst kirpik çizgilerimi satırken siyah çizgi kullandı.

Pearlglide yoğun göz gömlekleri endüstriyel, benzin mavi, siyah kuğu ve siyah çizgi

Pearlglide Yoğun Göz Gömlekleri Petrol Mavi, Siyah Hatta, Kara Kuğu ve Endüstriyel

Siyah çizgi vermeye karar verirseniz, lütfen bana bildirin. Ayrıca Mac görkemli zeytin, güzel altın ve ahşap oyulmuş gibi yeşillik, altın ve bronz göz farı ile harika görünüyor.

Fiyat: 15 $
Müsaitlik: Mac sayaçlarında, mağazalarda ve çevrimiçi olarak mevcut
Makyaj ve Charm Blog Derecelendirmesi: A +

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. R.i.p., Whitney.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *