Cosmetics

NARS Tatil 2011 Renk Swatches

Gelebileceğinizi arzu ediyorum, böylece NARS Tatil 2011 koleksiyonunun renk örnekleri üzerinde sallanabilir ve bazı Trader Joe’nun Mango Barlarını yiyebiliriz (burada ne Cal’da ısınır).

Çevrimiçi bir gitmenin yapması gerekeceğini varsayıyorum. İçeri gelin, ancak lütfen önce ayakkabılarınızı çıkarın ve um, ön kapının yakınındaki bıçağı akılda bırakın.

REKLAMCILIK

Dün gece beş dakikalık Amerikan Korku Hikayesi’ni izledim (kötü fikir!) Ve şimdi kapımın önünde ortaya çıkan kanlı alnları olan yabancılardan korkuyorum.

NARS Tatil 2011 renk örnekleri

Soldan renk örnekleri: Mandchourie Duo Göz Farı, Ponderosa Krem Göz Farı, Campo De Fiori Yaşam Uzun Kıyafet Eyeliner ve St.

G-spot birkaç (solda) ve Miss Liberty vurgulama allık (sağ)

Neşeli kırmızı ruj (solda) ve albatros dudak parlatıcısı (sağ)

Sonsuz gece oje (solda) ve Odyssey Oje (sağ)

Mandchourie ikilisi göz farı giyen, Campo de Fiori Life Life Long-Goodwear Eyeliner’ın yanı sıra St. Mark’ın gözlerimdeki hayat uzun giyim eyeliner’dan daha büyük konumu; G-spot birkaç ve Miss Liberty yanaklarımda allık vurgulamak; Dudaklarımda neşeli kırmızı rujun yanı sıra albatros dudak parlatıcısı

İlk başta parçaların tam olarak nasıl uyacağından emin değildim, ancak onu renklendirdiğimde ve giydiğimde, bir bütün olarak tüm koleksiyon bana çok daha mantıklı geldi.

Özellikle mavi ipuçları ile ışıltılı bir altın güvercin gri olarak geçerli olan Mandchourie ikilisi göz farı’daki daha hafif gölgeyi seviyorum. Muhteşem!

REKLAMCILIK

Önümüzdeki birkaç gün içinde daha kapsamlı değerlendirmeler, ancak şimdilik fantezi neyin çarptığını anlayayım.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *