Cosmetics

Youtube tavşan deliğinden aşağı: örgüler!

Büyük örgüleri severim!
Beni her zaman 1) bir Keanu Reeves filminin yanı sıra 2) bir buzlu latte, ancak eğlenceli bir topuz mu? Bugünlerde, benim için vurulur ya da özlüyorlar. Bazen, kolaylık sağlamak için hızlı bir şekilde düzensiz topuz yenemezsiniz, ancak aynı şekilde saçlarımı incitmek için aynı şekilde günler var.

Ben sabahları pijamalarından çıkması gereken bir türüm, sabahları ilk şeyden çok ilk şey; Aksi takdirde, kesinlikle işe yaramaz hissediyorum, son zamanlarda saçlarım için aynı yöntem oldu. Üretken hissetmek için saçlarımı taramak için ihtiyacım var, bu yüzden örgüler ile ilgili olmadım.

REKLAMCILIK

Bir süredir kullandığım yarı-up Hollandaca örgü, (10 dakikadan az), yanı sıra kullanırken esas olarak pratik hissediyorum.

Geçen hafta YouTube’da bunun için harika bir video keşfettim. Bu, 10 stilin bu toplantısında ilk stil, yanı sıra Bobby pimleri yerine küçük saç bağları kullanarak biraz özelleştirdim.

Dostum, son zamanlarda YouTube’da çok fazla örgü videosu izliyordum, yanı sıra geçen hafta sonu tavşan deliğini ne kadar derinden tökezlediğimi tam olarak anlamak istemiyor bile! Yapacak kadar basit görünüyordu çok sevimli stilleri işaretledim …

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bunların hepsi tamamen yapılabilir görünüyor.

Örgüleri taçlandırmak için “Evet” deyin!

İkinci saç modeli yapılacaklar listemde.

Çekme tarzının başka bir video

Bunlar çok sevimli ve yaratıcı ve daha kısa saçlardaki örgüleri görmek için canlandırıcıdır.

Unutmadan önce, işte örgüye gidiyorsanız: Aynadan uzaklaşın, çünkü benden öyle bir şey olursanız, bu daha hızlı olduğu kadar daha kolaydır. Sadece yöntemimi örgüyle hissettiğimde, yansımama gittiğimden bakmak yerine, örgü daha iyi dönüyor.

REKLAMCILIK

Bunun, bir ayna kullandığım zaman, bir ayna kullandığımda, örgünün nasıl geçtiğinin tam olarak nasıl geldiğini, yanı sıra başlayıp başladığım zaman, Ayna, örgü, kendini dışarıda çalışma eğilimi var. yanı sıra her zaman yaptığı gibi. Bu en garip şey!

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *