Cosmetics

NARS Mounia Blush: Göründüğünden çok daha fazla giyilebilir

“Bir kitabı kapağına göre yargılamayın” diyor İngiliz Atasözü. Ve neden olmasın? Cevap: Görünüşler aldatıcı olabilir, çünkü NARS mounia toz allık (25 $) için.

Florida’ya gitmeden önce bu ışıltılı kırmızımsı kahverengi mercanını Altın İnci ile renklendirdiğimde, çılgın palyaço yanaklarına neden olacağına ikna oldum. Tavada ve elimin arkasında pratik olarak parlak boyaya benziyordu.

REKLAMCILIK

Ölümsüz, Shu Uemura 7.5ex Fan Clean (35 $) yakaladım. Mounia tavada çok yoğun olduğu için, yavaşça kullandım, son derece ince, şeffaf katmanlar için çekim yaptım.

Şaşırtıcı bir şekilde, gölge yanaklarımda parlak bir yere yakın görünmüyordu. Parlak ama doğal, sadece pinched bir sifon sunar-beklediğim gibi değil.

Bu yanaklarımdaki mounia ve gözlerimdeki JK Jemma Kidd moda kombinasyonundan renkler ve dudaklar.

Nars mounia gibi parlak kırmızı yanak renkleriyle, nötr dudaklar ve gözler giymeyi seviyorum çünkü eğer yapmazsam – aynı anda çok sayıda parlak renk giyersem – yüzümde bir kutlama varmış gibi görünüyor, ÇOK KOMİK!

Nars mounia tozu allık

Fiyat: 25 $
Kullanım: Parlak ama doğal kırmızı bir allık
Makyaj ve Charm Blog Derecesi: A+

REKLAMCILIK

NARS bir kolun yanı sıra bir bacak masrafını giderir, ancak Mounia böyle bir pigment duvarını paketlediğinden, tipik allıktan biraz daha uzun sürmelidir.

Bir allık veya göz farı en son ne zaman senden şaşkına döndüğünü aklınızda bulunduruyor musunuz?

Dost topluluk cazibeniz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *