Cosmetics

ESTÃ © e Lauder modern şık yüz paletli seyahat özel kiti ile, uçuş filmi iyi olmaya

Bekle – yani sınırlı sayıda seyahat makyajı için avcılık havalimanında münhasır, kardiyo olarak sayılmaz mı? Heck, bence yapması gerektiğini düşünüyorum. Taşımacılığımı kapıya kapıya götürmek, her ve her görevsiz mağazayı bulmak için her ve her görevli mağazayı bulmak için her türlü makyaj güzelliklerini bulmak için en az birkaç yüz kalori yakması gerekir.

Biliyorum, Memnuniyetle New Esto © E Lauder Modern Chic Yüz Paleti’ni arayan bir terlemeyi kıracağımı biliyorum. Yeni seyahat özel palet, dört toz göz farı, bir toz allık, bir yüz tozu, bir tam boy ruj ve seyahat boyutlu bir maskara ve eyeliner, hepsi trendy bir gece yarısı mavi fermuarlı durumda sıkışmış.

REKLAMCILIK

Renk Örnekleri: 1. Mistik leylakta saf renk ruj, 2. Fildişi terlikte saf renk göz farı, 3. Isıtıcı Menekşe, 4. saf renkli göz farı, ametist kıvılcım, 5. Saf renk göz farı Sakin ay, 6. imza İpeksi toz pembe, 7. Aeromatte Ultralucent preslenmiş toz şeffaf, 8. çift aşınma uzatma maskara siyah, 9. ve çift aşınma göz kalemi oniks içinde

Davayı seviyorum ve bence içeri giren renkler mükemmel bir şekilde gider, ancak göz farı benim için biraz daha saf olabilir. CUSP’de en iyiler.

Ya biliyorsunuz, bu muhtemelen saf gölgeleri ve kullanımı kolay erikleri, taupes ve maugilleri seven bir gal için harika bir hediye olacaktır.

REKLAMCILIK

Fiyat: TBD, ancak Mac’in seyahat özel kitlerine dayanarak, 40-60 dolar arasında tahmin ediyorum.
Kullanılabilirlik: Sınırlı; Uluslararası olarak seçilmiş havaalanları ve gümrüksüz mağazalarda mevcuttur
Makyaj ve Charm Blog Puanı: B

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *