Cosmetics

Mac Oh, tatlım Lipcolour koleksiyonu buzlu bir şeker aceledir

tatlı bir diş var mı?
Pişirmeyi severim.

Naw, Dawg, pişirmeyi seviyorum.

REKLAMCILIK

Aşk. Bilişim Teknoloji. ???????

Bu da ne? Sıfırdan pişmiş bir kek mi ihtiyacın var? Brownies? Limon çubuğu? Bir somun esnaf ekmek ?? Seni yakaladım kız.

Bu, birisi bana tatlılardan hoşlanmadıklarını söylediğinde, ya da asla tatlıları sipariş etmediklerini iddia ettiklerini, dudaklarım hemen sıkı bir gülümsemeye girdiğini ve sağ gözüm seğirmeye başlar … Çünkü içeride tamamen kısa devre yapıyorum. .

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Tatlıyı nasıl sevemezsin …? 101110101101010111101011011110011101010111111010110111101011011110101101111010110111

Bu hesaplamaz.

Neyse ki, Mac’te çok tatlı bir şey, tatlım Lipcolour koleksiyonu. Aslında, parlaklar tatlılardan sonra adlandırılır.

İşte bazılarına bir göz atın …

Mac Oh, tatlım lipbolours (her biri 17 $, 15 le Shades)

Koleksiyon, jet-ayar Alman Moda Etkileyici Caro Daur tarafından önlenir. (Ona gitmek istiyorsanız bir an için duraklatacağım …) O çok şık, değil mi? Bazılarından bazılarını rica ediyorum, OkpleaseAndThankYou.

Bu lipolourlar metalik Mac kremeleri gibidir ve içerdikleri opalescent inci miktarı bakımından değişir (bazıları diğerlerinden daha fazlası). Yapışmaz formül, tiner tarafındadır ve tıpkı bir krema gibi parlarlar.

Ahududu Pavlova gibi daha az ışıltılı olanları, diğerlerinden daha fazla, çünkü muz kekleri ve çilek köpüğü gibi süper ışıltılı metalik olanlar beni CAH-RAY-ZAY’e bakıyor.

Ve bu bölümde hiçbir yardıma ihtiyacım yok.

Ayrıca, (!) Adlandırdıkları tatlılar gibi tadı ve kokladıkları da belirtilmelidir. Bazılarını severim, çikolata tarafından karamel şekeri ve ölüm gibi (bunlar da pişirmek için en sevdiğim lezzetlerden ikisi de). Tatlar ve kokular incedir ve cloying değildir.

Kremalı şeftali turtası ve muz çöreği tadı ve kokusu için çılgın değilim, çünkü sadece benim için çok sentetik görünüyorlar, böylece bunlar gerçekten benim işim değilse, ama nyx glosses kokusunu beğenirseniz, sevebilirsiniz. em.

Çilek köpüğü
Hindistancevizi acıbadem kurabiyesi
Kremsi şeftali turtası
muzlu corekler
Ahududu pavlova
Karamel şeker
Çikolatadan öldü
Test ettiğim partisiz, çikolata tarafından karamel şekeri ve ölümü seçerdim. Tatlar ve kokular da yüzünüzde değil ve her ikisi de çok giyilebilir.

REKLAMCILIK

5 kalpten 3.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *