Bebeğim! Hoola’nın yanı sıra Hoola Minis’in hane halkı

bebeklerine hoş geldiniz.

Onlar burada olduğumun sebebi, bu yayınını sizin için bestelemek için (teşekkür ederim, Connaire!), Hem de evimin çok çirkin olmasının sebebi oldukları gibi.

REKLAMCILIK

Ayrıca, bir makyaj aşığınız olduğunda, genellikle zaman zaman kendinize biraz savurma olabileceğinizin nedeni, genellikle bir fraksiyonun bir kısmında genellikle maliyetli bir ürünün küçük bir versiyonunu deneme şansını alıyorlar!

Tabii ki, şimdi aynı tür bebekler hakkında konuşmuyorum. Şimdi bebek büyüklüğünde makyaj hakkında konuşuyorum, tüm harika gençliğinde, anladığım kadarıyla “Mini” makyajına açıklanamaz bir şekilde çizilemiyorum.

Benim gibi, benim gibi, küçük, yeni bahar 2016 avantajı Hoola’nın yanı sıra dandelion minis’in sizin için (ve ben!)

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Faydası çok sevilen düzenli olarak 0.28 oz. 29 $ hoola ve karahindiba kutulu tozlar, makyajı (yıl) ve şimdi bu yeni daha küçük 0.12 oz’u sevdiğim sürece etrafta bulundu. 15 dolara sunulan Minis, bu geleneksel bronzlaştırıcı ve pembe pembe tozunu tam boyuta geçmeden anlamayı çok kolaylaştırıyor. Veya, zaten tam boyutlu bir hoola veya karahindiba sahipseniz, şimdi de daha küçük acil durum boyutları ekleyebilirsiniz.

Hoola’nın yanı sıra dandelion minis (15 $ ‘ın yanı sıra 0.12 ons)
Bunlar hakkında en sevdiğim şey, faydaların büyüklükteki zamanları olan, büyük ölçüde sürümünü veya mıknatıslanmış bir kapatmayı içeren bir ayna gibi, büyük ölçüde eksik olan bir şey var. Bununla birlikte, ancak faydalanması sadece küçültme ışını çıkarmaları gerekir. Bunların bir aynası, güçlü bir kutu var. Marka, ufacık, küçük aplikatör fırçaları (gösterilmemiştir) içerecek kadar ileri gitti.

Hoola, Dandelion Minis’in yanı sıra (her biri 0,12 ons)

Hoola, Dandelion Minis’in yanı sıra Hoola (soldan sağa): Hoola, Karahindiba
Hepiniz bebek büyüklüğündeki her şey hakkındasınız, aynı zamanda neredeyse bir bebek sahibi olduğunda karahindiba kazanan biri olarak – konuşuyorum 15 – Düzenli olarak kullanmaya başladığım kadar çok ilk makyaj parçalarından biriydi. Koleksiyonumdaki teçhizat pembe pembeye sahip olmak harika.

REKLAMCILIK

Tabii ki, ambalaj, karahindiba kullanmaya başladığımı düşünerek önemli ölçüde değişti, ancak o zaman bile küçük bir versiyona zafer yapacağımı güvence verdim.

Koleksiyonunuzda Hoola veya Karahindiba Faydası var mı?

Ve herhangi bir bebek büyüklüğünde temyiz ürününüz var mı? Eğer yaparsan, senin hayatın nedir?

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *