Korres Dudak Tereyağı Sır Dudaklarımı ve Hissetiyor Bugün çok daha iyi hissettirdi

Korres Narda Dudak Tereyağı Sırı

Mavi gökyüzü dün bana gülümsüyor olabilir, ancak günün anlaşmam beni Sahara gibi dudaklarla bıraktı. Kisser’ımın bugün TLC’ye ihtiyacı vardı ve kurtarmaya ait olan Korres Dudak Butter Sır (14 $; beş renkte sunuldu).

REKLAMCILIK

Çılgın nemlendirici, yapışkan olmayan formül de şaşırtıcı derecede ince ve hafiftir, ancak Korres hala sevdiğim ince bir vanilya kokusu için alan keşfetti (yine de tatsız). Bu sabah nar (pembemsi bir mercan) koydum ve gün ortasında dudaklarım zaten çok daha iyi görünüyordu.

Denediğim her iki renk, nar ve parlak kırmızı vahşi gül, neredeyse Jello için uzaktan geçebilir (şeftali ve meyve yumruk!). Dudaklarımda yarı şeffaf, parlak bir iyilik katmanı üretiyorlar, ahh…

Nar (üst) ve vahşi artmış (alt)

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Nar bileşenleri (solda) ve vahşi artan bileşenler (sağ)

Nar (solda) renk örnekleri ve vahşi artmış (sağda)

Nar

Yabani gül

Bunların bir şeyleri uzun süredir giymektir, bu yüzden düzenli olarak yeniden uygulama için kendinizi en iyi şekilde destekleyin – yaklaşık iki saatte bir. Yine de umursamıyorum, çünkü çok iyi patlamış hissediyorlar ve tüp hızlı rötuşları kolaylaştırıyor.

Fiyat: 14 $
Kullanılabilirlik: Sephora mağazalarında ve çevrimiçi olarak beş renkte (ayva, nar, vahşi gül, yasemin ve ahududu) sunulur
Makyaj ve İtiraz Blogu Derecelendirme: A+

Vanilyadan bahsetmişken…

Merak ediyorum… bugün yaşam alanımda buz, buz bebeği ile dans ettiğimi itiraf etmekten utanmalı mıyım? Bir parçam “Evet, Karen, yapmalısın” diye düşünüyor. Ancak ben değilim.

Yo, VIP. Hadi tekmeleyelim.

Ben de ona tecavüz ettim. Garip. 20 yaşındaki fakir şarkıların sözlerini aklımda tutabilirsem, neden Perşembe geceleri çöpleri çıkarmayı aklımda tutamıyorum? NİYE YA!?

REKLAMCILIK

Her neyse, bu gece ne yaptın? Alışveriş merkezinde biraz pencere satın aldım. Eğlenceli bir şey mi yapıyorsun?

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *