Cosmetics

Bu tüccar Joe’nun atıştırmalıklarını deneyin

Ya Bilinmiyor, hiç atıştırmalıklara çarpmak için hiç kullanmadım … sonra Trader Joe hayatıma girdi. Şimdi, el çantasına yiyecek getiren o kişiyim. ?

Gerçekten% 100’üm, çünkü etrafta atıştırmalıklar olduğunda, yanı sıra onların sağlıklı tutmaya çalıştığımdan beri kesinlikle daha az huyluyum. günlük yemek planı.

REKLAMCILIK

Bu bal buğday kraker çubukları, tercih ettiğim aperatifim şimdi idealdir.

Tuzlu ve tatlı gıdaların yanı sıra gevrek gıdalar her zaman çok tatmin edici seviyorum … Plus, az yağlı!

Çürüklerden bahsettiğimde, genellikle bir avuç TJ’lerin (TJ’ler) antik taneleri yanı sıra bazı Yunan yoğurtlarına veya süzme peynirlerine, bazı böğürtlen ya da çileklerle birlikte, bir akçaağaç şurubu bir gezinti ekleyeceğim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mmm …

Ama gerçekten oturmak için zamanım yoksa, bir aperatife sahip olsaydı, bu bir akçaağaçlı donut barları fab. Her biri 20 gram protein var! Üç yumurta gibi! Bu şeyler beni birkaç saattir.

Oh, hem de Matcha Çevre Dostu Çay Yunan Bütün süt yoğurt bir vahiydir, çünkü tadı olan altın oolong çayı da … çocukluğum. Kesinlikle beni hafta sonları içindeki evlerimle Çin restoranlarına gitmeye geri dönüyor.

Ayrıca, çok daha fazla protein yemeye çalıştığımdan bahsettim mi? Bu dilimlenmiş biberiye jambonu bununla yardımcı olduğundan! Bir protein tozu smoothie veya birkaç yumurta kızartın, bir dilim ya da ikisinde nibbling bir surat gibi hissetmez. Genellikle onları sadece bir TJ’nin organik tel peyniri çubuğu ile sıradan yiyeceğim.

(Bu tatlandırılmış portakal dilimleri, BTW, tıpkı şeker gibi tadı.)

Ayrıca, Crunch için havamdayken de harika: 3 tohum harika patates kraker (onları tüccar Joe’nin domates fesleğen humusuna daldırın) ya da minik fıstık ezmesi sandviç krakerleri.

“Zarif Medjool tarihleri” ifadesini gördüğümde kırılıyorum. ?

Bazen bir ya da iki açık dilim, çukurları çıkarın, ardından da yerli fıstık ezmesi bir blob ile doldurun.

Henüz dondurulmuş kurutulmuş ahududulardan birine sahip olmadım çünkü Connor her zaman ellerimi onlara almadan önce çantayı tamamlar.

Çukurca iç bezelye ve pembeler ve beyazlar çerezler, bu arada bombalardır.

El Hub, şekerlenmiş zencefilleri (benim için biraz baharatlıdır) ve ayrıca, ŞEKİL NEWTONS gibi kesinlikle tadı olan siyah objektif incirleri sever.

Ah! Şimdi inanılmaz derecede açım!

REKLAMCILIK

Tercih ettiğiniz TJ’nin atıştırmalıkları nelerdir?

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *