Cosmetics

Tom Ford, Tatil 2014 Renkli Koleksiyonu

Yeni Tom Ford Tatil 2014 Renk Koleksiyonu ile Hoş Geldiniz Mattan Çıktı
Tom Ford, Mat bir bilim adamı olarak ay ışığına ihtiyacı var … çünkü yeni 13 parçalı tatil rengi koleksiyonu tamamen Mat ile ilgili!

[Kriketler]

REKLAMCILIK

Anla…? Mat bilim adamı? Üzgünüm, bunun kesinlikle standart sınıf bir pun olduğunu biliyorum.

Tekrar denememe izin ver…

Bu yıl Tom Ford, Mat, Mat, Mat, Mat World’de hepimizin bir matı yaşamadığımızdan emin olmak için Spencer Tracy’ün tamamen yıldız dökümü ile kanalıyor!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Anla? Spencer Tracy? Çünkü bir film vardı …

Boşver.

Son deneme…

Ben şimdi matte idealim.

(Nasıl Matsın?)

Şimdi Matte idealim, Tom Ford’un bana sekiz yeni dudak rengi mat rujları, Badum-Tish’inin bir tane olmasını işe alabilir.

Yeterince iyi!

Dudaklar yeni 13 parçalı Tom Ford Tatil 2014 renk koleksiyonunda Center Sahne Alanı (Tom da başka bir tatil setlerini ve parfümlerini de serbest bıraktı), yeni bir sekiz dudak rengi mattes.

Ne yazık ki, onlar her biri yaklaşık 50 $, ama gün-um! – Tom Bunlar üzerinde ağır bir şekilde çalıştı, çünkü her birinin kesinlikle çok hoş olduğunu düşünüyorum.

Tom Ford Dudak rengi, siyah dahlia, ilk kez, ilk kez, kadife kiraz, yakut acele, alev, erik yemyeşil, pussycat ve pembe kızdırmak
Çılgın pigmentli, renkler gibi renkleri düşürürler.

Bu kadar yetmezmiş gibi, hafif formül iyi, uzun zamandır sürer. Onları onlara bir dakikaya kadar saatler için yeterince uzun sürmedim, ama altı ya da yedi saat söyleyeceğim (bana chanel rouge challure kadife yoğun uzun giyimin daha kalın, uzun ömürlü bir versiyonunu hatırlatıyorlar) Dudak renkleri).

Üst sıra: İlk kez (solda) ve pembe kızak, (sağda); İkinci sıra: Pussycat ve Erik Lush; Üçüncü sıra: alev ve yakut acele; Alt sıra: Tatlı Kiraz ve Siyah Dahlia
Hulk-Caliber’ı ilk kez, pembe kızak ve pussycat’ta çıplak gölgeler üzerinde zorlaştırıyorum. Ey! – Ama bu parlak orangey kırmızı (alev) de bir sersemleticidir.

Gözler için TOM, mat rujlara baharatlı meslektaşlar halinde iki parlak, nötr krem ​​gölgesi içeriyordu.

Platin’deki gözler için krem ​​rengi

Baharatdaki gözler için krem ​​rengi

Baharat (solda) ve platin (sağda) gözler için krem ​​rengi

Baharattaki gözler için sıcak, bronzlaştırılmış kahverengi krem ​​rengi ve Platinum, gümüş ışıltılı (her biri 42 $) ile serin tonlu bir platin, dudakını güzelce tamamlayın.

Tom’un kremalı gölgelerinin hiçbir yerde görmediğim bir şeye sahip. Neredeyse, okyanustan doğurken, plajın bir bağı kızın gözleri gibi, kapaklarda ıslak göründüğü gibi ve uygulanacak bir esinti. Tek yaptığım, parmağımla kapağımda biraz karıştırın. Bu kadar.

Kalıcı satırdan bir kaç tane, koleksiyondan çıkan bir kaç parça, yani Tom’s Bad-@ SS Eye Pen, Viper’de (her zaman oje favesilerimden biri) tırnak cilası ve Bordeaux şehvetindeki tırnak cilası.

VIPER’de iki kat tırnak cilası
Tom’un tatil yapmasını severim. Parlak gözlerle mat dudakları ile kaplin, burada işleri baharatlar ve ilginç tutuyor, ama boyadıkları tüm resim çok karmaşık mı yoksa telaşlı değil.

Tom Ford Holiday 2014 renk koleksiyonundan belirgin bir seksi (ve pahalı), serin kız vibe alıyorum. Kesinlikle bir gal, deri tozluk, beyaz bir tee, louvs ve bir Burberry siper ceket sallanan bir gal görebilirim.

REKLAMCILIK

Tom Ford Holiday 2014 Color Collection Color Collection Color Collection’un şehvetini çevrimiçi olarak deneyimleyin.

Tom Ford Tatil 2014 Renk koleksiyonu tüm …

03 Pink Tease’de Dudak Rengi Mat, 50 $

04 pussycat içinde dudak rengi mat, 50 $

05 Erik Lush, Dudak Rengi Mat, 50 $

06 alevde dudak rengi mat, 50 $

07 Ruby Rush, Dudak Rengi Mat, 50 $

08 Velvet Kiraz, Dudak Rengi Mat, 50 $

Dudak rengi mat 09 ilk kez, 50 $

Platinumdaki gözler için krem ​​rengi, 42 $

Baharatdaki gözler için krem ​​rengi, 42 $

Göz tanımlayan kalem (çoğaltma), 55 $

Viper’de tırnak cila (çoğaltma), 32 $

Bordeaux şehvetindeki tırnak cilası (çoğaltma), 32 $

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *