Cosmetics

Tonlarınızı aydınlatın ve en iyi dudaklarla

en iyi kozmetik ile dağıtılan en iyi dudaklarla da dağıtın.

Soru: Temyiz ürünleri için afinitelerinin yanı sıra, sekmelerin yanı sıra, el çantamın etrafında dolaştığım makyaj çantası da ortak var?

REKLAMCILIK

Cevap: Her ikisi de yaklaşık 20 kilo değerlendirir!

Evet, burada tam da umutsuzca kolaylığa ihtiyacı var, bu sefer de etrafta kediye atıfta bulunmuyorum.

Tamam, 20 kilo büyük olasılıkla bir abartıdır (çanta için, kedi değil). Büyük olasılıkla çok fazla günde 1-2 kilo gibi. Belki de her kadar sık ​​5.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ancak çok ağırlığında, çok şey var.

Tüm bu parlaklar, rujlar, kompaktlar, paletler, dudak gömlekleri, yanı sıra (zaman zaman) zarif bayram kutuları (her zaman sosta) Kesinlikle bir miktar kas kütlesi alıyor, bununla birlikte, birinin ağırlığında düştüğünü söyledi. Çok sayıda ürün.

Fakat benim çok çalışan taşımam, beklenmedik bir rahatlama acelesi hissetti. İlk defa, dudaklarımı en iyi dudaklı gömleklerle (her biri her biri dört bükülme gölgesinde sunulmasının yanı sıra, dört büküm gölgesinde sunulmasının yanı sıra) dört yeniden biriyle kapladım. Şirketin en iyi dudakları ile, tek bir gölgede sadece tek bir gölgede mevcut olan evrensel dudak kalem astarı ile bir bükülme ucundan yoksundur.

Mükemmel çıplak, en iyi pembe, en iyi lezzet ve en iyi kırmızı çizginin yanı sıra, rujların aşınma süresini iyileştirmek için en iyi dudakların yanı sıra, üstünde kullanılan parlaklıkların yanı sıra, büyük bir çeşitle iyi giymek için yaratıldılar. renklerin.

Mesela en iyi pembeye alın. Yaklaşık 10 pembe parlatıcının yaklaşık 10 tüpü tuttuğumda bile (ki), hemen hemen hepsi ile çalışmak için yeterli değil.

Soldan: en iyi kırmızı, en iyi çıplak, en iyi pembe ve en iyi baharat

Soldan: en iyi çıplak, en iyi pembe, en iyi lezzet kadar

Kendileri tarafından kullanıldığında, hangi durumda mat rujlara benziyorlar, yaklaşık 5-6 saat kadar sürüyorlar. Kurutulmayan, geçişsiz olmayan formül, POP yongalarının yanı sıra ananas parçaları kadardır.

Aynı şekilde, “dudaklarım daha iyi” için düşük bakım günlerinde, telsiz havuzunda değilken görünüyor. Tek yaptığım, pigmentli tonlardan biriyle dudaklarımı doldurmanın yanı sıra, pigmentli tonlardan biriyle doldurun (hepsi çok pürüzsüz ve yumuşak!), Yanı sıra ek parıldamak için üstte bir dudak balsamı dab.

REKLAMCILIK

Fiyat: 17 $ Her biri
Müsaitlik: Şimdi Sephora’da ve Ulta Mağazalarının yanı sıra Toofaced.com’da internette sunuldu.
Makyajın yanı sıra çekicilik derecesi: a

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *