Cosmetics

Güzellik Vahiyleri, 21 Mart 2012: Mavi dudaklar, yeşil gözler, küçük bir değnek ve Tata Harper

1. Mavi ruj hakkında çok açlık oyunları var

Katniss’in hazırlık ekibinin Illamasqua’nın Apocalips (24.60 $ ve yeni insan köktencilik koleksiyonunun bir parçası) neler söyleyeceğini merak ediyorum. Bir şey bana capitol duyarlılıklarına hitap edeceğini söylüyor.

(Evet, kötü bir açlık oyunları ateşi var …)

REKLAMCILIK

2. Buna “Illamasqua’nın Kermit’te Göz Farı” diymeyi seviyorum.

Ama bu resmi olmayan isim. Resmen, bu mat sarımsı yeşil toz göz farı, Pivot (24.50 $ ve ayrıca Illamasqua İnsan Temellik Koleksiyonunun bir parçası) adı verilir ve sadece en sevdiğim amfibi gibi görünüyor.

Parlak gözlü bir görünümde temiz bir dönüş (ya da peygamber) olduğunu düşünüyorum. Giymek için, kapaklarımda Pivot Pat (Fallout, Yay!), Az miktarda Mac Bambu’yı kırmaya (kolay renk geçişi için ve bir miktar derinlik için) süpürmeyi severim ve ardından iki tane ekleyin DiorShow’un katmanları Yeni bak rimel (aşağıya bakınız).

Springy * Ribbit! * Ve eğlenceli.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

3. Diorshow yeni görünüm maskara değnek gerçekten daha küçük olabilir mi?

Çünkü bilmiyorum … Bu sadece çok küçük!

Diorshow’un yeni görünümü maskara (28.50 $, bir hacimsel bir formül) bağlı olan değnek, orijinal DiorShow ile birlikte gelen XXL değneğin karşısındaki kutuplardır.

Ama küçük ya da değil, bu küçük sihirbaz çalışıyor. Akıllı, tüylü kirpikler için iki kat kullanıyorum.

4. Kayıt için, spritzing ise sevimli görünmesi kolay değil …

Ama kim umursamıyor, değil mi? Daha da önemlisi, TATA Harper Skincare (65 $) tarafından bu nemlendirici çiçek özü spreyine bağımlı olabileceğimi düşünüyorum.

Ben bu% 100 doğal nemlendirici mucize yüzümü gün boyunca (makyaj takarken bile) – temelde, cildim susamış hissettiğinde.

Malzemeler: Su (Aqua), Rosa Damascena Çiçek Su, Narenciye Aurantium (Neroli) Distilat, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Lavandula Angustifolia (Lavanta) Çiçek Suyu, Hamamelis Virginiana (Cadı Hazel) Distilat, Leuconostoc Ferment Filtratı (Turp Kök Ekstresi), Sodyum Hyaluronat (doğal olarak üretilen fermantasyon), SALIX Alba (Willow) Bark Özü, Centella Asiatica (Gotu Kola) Özü, Oryza Sativa (Pirinç) Özü, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu Tozu *, Soya Peroksidazı (SOY’dan Türetilmiş), Superoksit Dismutaz ( horseradish kök)

Hella pahalı, evet, ama gerçekten cildimin daha taze ve dolgunlaştığını düşünüyorum (ve sıkı hissetmiyor).

5. Bir kelimeyle, Laura Mercier’in Yeni Yağı Ücretsiz Yüksek Vakfı Kayalar

Bu hafta takmaya başladım ve seviştim, aşk, seviyorum.

Laura Mercier’in petrol ücretsiz Yüksek Vakfı (42 $), mat bir finish ile tam kapsam sunan hafif, yağ ve kokusuz bir formüle sahiptir. 12 adet tondan biri olan Suntan Beige’de giyiyorum.

Bir taraf olarak, olağanüstü derecede iyi fotoğraflar olduğunu düşünüyorum (yukarıdaki resimlerde giyiyorum).

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. Ah evet. Mutlu çarşambalar!

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *