Cosmetics

Lise / kolejde ortak makyajınız neydi?

Nasıl ‘BOUT Hafıza şeridini aşağıya iniyoruz?
İyilik, nereden başlayacağımı bile bilmiyorum! Uh … hadi sadece video kamera telefonları olmadığı için memnun olduğumu söyleyelim, çünkü muhtemelen sıcak olduğumu düşünmeme rağmen, olmadığımdan eminim.

Evet, cazibe blogları ve youtube’a geri sahip olmak iyi olurdu, o zaman … Ben sadece söylüyorum.

REKLAMCILIK

Bakalım … benim için lisenin benim için ’90’ların başında idi ve daha sonra üst kirpik çizgilerimdeki siyah astarla birlikte kalın dudaklar giymeyi sevdim, bunun için havamdayken Vakfı, preslenmiş toz, allık, ama hayır maskara ( Biliyorum! Ama annem bir nedenden dolayı giymeme izin vermezdi.).

Oh, bu kaşlar …

Lisenin birinci sınıfı, pratik olarak günlük kliniği raspberry glace giydim. Benim ilk “büyük kız” rujimdi ve benim reçelimdi! Sonunda, diğer renkler, covergirl, wet ‘n vahşi ve revlon gibi eczane çizgilerinden, genellikle eczane çizgilerinden, nöbetçiler, şaraplar ve kırmızılar gibi lise hayatıma girdiler.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Çoğunlukla Junior Yıl boyunca karda Revlon Kirazları giymeyi, çünkü çoğunlukla, o yıl (Band Geeks!) Flüt Bölümündeki Herkes, Yürüyüş mevsiminde giydi.

NERD ALERT! Bff jen ile

Kolej birkaç yıl sonra 90’lı yıllar geçti ve çok fazla mat doku ve kahverengile taktığımı hatırlıyorum …

Şimdi bunun hakkında düşünüyorum, yine de, o zamanlar daha çok parıltılı giymeliydim, çünkü eğer günlük olarak ışıltılı şeyleri giymek için bir zaman varsa, o zaman olurdu.

Bu yıllar boyunca hepsi boyunca toplam bir dudak ürünü bağımlıydım ve çoğu zaman Mac Paramount Ruj’u çok fazla koyu dudak giydim.

Sonra, gözlerimde, kliniği göz farı, liner ve maskara (nihayet!) Kampüs kitabevi içindeki bir klinik sayaç vardı (biliyorum!).

REKLAMCILIK

Bu sayaç dışında, en yakın alışveriş merkezi, karayolu (bu Davis, California), bir mac tezgahı vardı ve gerçekten, bu yolculuğu sık sık yapmak için KREBS döngüsünü ezberlemeye çalışmak için çok meşguldüm. .

Peki ya sen? Lise / kolejde ortak makyajınız neydi?

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *