Dolce ve Gabbana’nın üç yeni şehvetli rujı, Dolce & Gabbana’nın Nazik Monica 70’teki Nazik Monica 70’teki Nazik Monica 70’te Nazik Monica 70’deki Nazik Ruj’u Kullanarak Nazik, Doğrudur

Gerçek Monica koleksiyonunda üç yeni Dolce & Gabbana şehvetli ruj hakkında tercih ettiğim şey? Yıpranmış eşofman alıcılarının yanı sıra deliklerle dolu bir tişörtün yanı sıra, saçınızın yanı sıra üç gün önce yıkanması gerektiğinin yanı sıra hala yapışkan boogers varken Bu sabah uğraşmamaya karar verdiğinizden beri gözlerinizde … Bunlardan birini, pouty dudaklarını ve hepsini kullanarak baştan çıkarıcı bir İtalyan ekran sireni gibi hissedeceksiniz.

Soldan saat yönünde: Çıplak Monica 20, Gerçek Monica 40 yanı sıra Nazik Monica 70
Her biri 33 dolar ruj, her biri İtalyan aktris / model / çevresindeki sıcak bebeğim Monica Bellucci’den etkilenebileceğiniz Matrix’in yeniden yüklenmesini veya daha yakın zamanda Rachel Weisz’in yanı sıra Whistleblower’dan birinin yanı sıra İmza makyajı, dumanlı gözlerle ve çıplak tonlu, dolu dudaklarla görünüyor.

REKLAMCILIK

Soldan: Çıplak Monica 20, Gerçek Monica 40 yanı sıra Nazik Monica 70
Tüm önemli soru için: “Bu sıcak, kremsi dudak renklerinden hangisini jüri görevine ya da DMV’ye giyerdim?”

Cevap: “bunlardan herhangi biri.” Kremsi Bej Çıplak Monica, Pembemsi Bej Gerçek Monica veya Soluk Yumuşak Monica artırdı.

Ama neden adliyede durdun? Herhangi bir zamanda trafiği durdurmak istediğinizde bir tane, belki de tüylerinizle, bir çift femme fatale yüksek topuklu ayakkabıların yanı sıra bir body-con elbisesi.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Çıplak Monica 20

Gerçek Monica 40

Geleneksel artan ruj tadı ve kokusun yanı sıra, pigment bakımından zengin pürüzsüz bir formül, hafif bir parlaklık, yanı sıra benim için yaklaşık 2-3 saat sürüyorlar. yalnız giyin ‘

Fiyat: her biri 33 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Dolce & Gabbana Sayaçları’nda ve çevrimiçi olarak sunulur
Makyajın yanı sıra güzellik blogu derecesi: B + (Luxe Deluxe! – Ancak biraz daha uzun sürdüler)

Başka bir neden de Dolce & Gabbana …

Bir neyi alabilir miyim, ne gibi açık mavi gibi mi?

Düğün olay günümde kullandığımdan beri bunun için yumuşak bir alanım var. Her zaman tercih ettiğim Dolce & Gabbana kokusumdan biri. Birçok kişiden biri (bu İtalyanlar! – Kokular söz konusu olduğunda beni çıkarırlar).

Hat, bu Temmuz ayında koku için yeni bir kampanya hazırlıyor. Sahnelerin arkasındaki bu kayma zirvesi beni okyanusun yanı sıra İtalya’nın yanı sıra İtalya’nın kıyı şeridinden okyanusun yanı sıra beni bıraktı.

Lütfen bana harika bir perşembe olduğunu söyle. Aslında, bana her iki şekilde de söyleyebilirsin, ancak umarım iyi geçti.

REKLAMCILIK

Hazır ya da değil, cuma, tam burada geldik!

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *