Cosmetics

Sekmeler ile Pazarlar Kedi, Makyaj, Plej Blog Mascot, Vol. 255

Kariyerinizin zirvesinde dünyaca ünlü, jet ayarlı bir artı boyutunda kitty Supermodel olduğunuzda, hayat bir kutu çikolata değildir. Hayır, bir çarşıdan taze satın alınan bir Fas hamsi bir çanta. Silantro limon balığı tacosun yanı sıra derin deniz balıkçılığı, çok önemli Batı kıyı şeridinden çıkıyor. Kauai’deki Poipu Plajı’ndaki Grand Hyatt’taki süt Mimozası.

Bu Haftanın Kitty Modeling Görevleri, Guerlain için Novato, California, Novato, California’dan tüm yöntemleri aldı. Kitty modelleme işindeki en işlek kedilerden biri olarak, kendi motorumsu bile vardı.

REKLAMCILIK

Kedinin sekmeleri kimdir? Yaklaşık altı yıl sonra, solucanların zayıf bir durumuna sahip bir başıboş, pire-ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri olan derin bir anlayışım, beni göze tatmin etmekten daha çok daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olmayı ve şu anda gerçekten müdürüm (ve başarılı bir kitty modelim).

Sadece hızlı iki günlük bir gezi, Sekmeler’in Fas’a dördüncü oldu. Burada şu anda evde, geç öğleden sonra ışığında oturma alanı zeminde güneşleniyor.

Kitty modelleme hizmetine uyup uyuşmuyorsanız, ancak yapmazsanız, eğer yaparsanız, tam da bu haftadan uzman yararlarıdır. Sekmelerin yanı sıra umarım beğenirsiniz.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Umarım harika bir hafta sonu geçirmişsindir. Bir dakikanız varsa, hala bu haftasonu 50 $ Sephora E-Hediye Kartı Giveaway’e gitmeniz için zamanınız var (buraya tıklayın). Gece yarısına kadar bu gece (Pazar) kapanıyor.

Birinin kazanması ve senin olabileceği gibi. Geçen hafta sonu, yorumu için Vanessa oldu, “Selam olarak adlandırdığım iki kedim var. Orada Kitty & Garfield. :D”

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *