Cosmetics

Sephora’dan 50 $ EGIFT kart kazanacak 7 yöntem! (Pazartesi)

Film Gecesi Recap 23 Ağustos 2013 Cuma. İlk olarak, önemli detaylar. Dallas’ı kullandım (bronzlukla harika görünüyor), Nars renklendirilmiş nemlendirici (St. Moritz’ün birleşimi gibi St. Moritz’ün birleşimi), Fuşya Frezya’daki Popbeauty Tombul Pout’un yanı sıra Kum Saati Ortam Tozu POUG göz kalemi.

Sonra, film, Elysium. Peki, harika olabilirdi … ama değirmenci aksiyonun fiskteki tavşan deliğinden düştü. Kavram – dünyanın en zengin insanların lüksündeki en zengin insanların tümü, hastalığa karşı bağışıklık göstermenin yanı sıra hiçbir şey için immün, dünya kirli olsa da, yoksullaştırılmasının yanı sıra yoksul gibi görünüyor, tam olarak ilginç görünüyor.

REKLAMCILIK

Büyük Bilimkurgu gibi geliyor, ancak o zaman Samuray Kılıçları çıkmış olabilir, ayrıca Matt Damon’un yanı sıra bir makineli tüfek ve BAM’ı seçti! – Stop olmayan aksiyon filmi.

Ben hoşuma gitti … ama hoşuma gitti!

Oh iyi.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Öte yandan, bugün parlayan gibi yükseliyor musun? Benim için biraz kahve alır almaz. Oh, tanrıların harika nektarı, tam olarak sabah toplantılarımıza nasıl baktığımda …

Bu haftasonu gelişiminde iyi şanslar. Masada 50 $ Sephora Egift Kart var ve bu hafta Pazar yerine Pazartesi yerine Pazartesi yerine kapanıyor.

Yakında seninle konuş. Belki de bugün sizi Twitter veya Facebook’ta göreceğim.

Bir (1) Sephora EGift Card 50 $ içeren bir e-posta ile şampiyona gönderilen (uluslararası okuyucular, bunun yerine Paypal tarafından gönderilen 50 $ almayı tercih edebilirsiniz).

Aşağıdaki RaffLecopter Widget’ı kullanarak girin.

ABD’ye ve dünya çapındaki okuyucuların yanı sıra.

Bölgeye göre (veya bölgesel yasalarınıza dayalı bir yetişkine) gitmek için 18 yaş veya üstü olmalısınız.

Yorumunuz her şey hakkında olabilir, ancak tam burada sıkışmışsanız bazı kavramlar: tercih ettiğiniz kapatıcı / renk düzelticiniz? Daha önce eBay’de makyaj aldın mı? Birchbox gibi herhangi bir güzellik ürün üyelik hizmetine ait misiniz? Bu hafta sonu düzenlediğiniz en ilginç şey nedir? Bu yıl her bir düğüne gittin mi? Son derece tercih ettiğiniz tişörtün nedir? – Resmi anladın.

Kazanma olanaklarınızı artırmak için yedi yöntem kadar gidebilirsiniz.

Giveaway, 26 Ağustos 2013 Pazartesi günü saat 11: 59’da sona eriyor (Pasifik Time).

Tam şartların yanı sıra koşullar widget’ta sunulmaktadır.

REKLAMCILIK

Bir RaffLecopter Giveaway

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *