34 $ Kısıtlı Baskı Nars Paramaribo Eyeshadow Duo, ve Jeopardy

Karen’de olduğum zamanın yanı sıra: “Hmm … bir ruloda olduğumu düşünerek, popüler çılgın kedi kadınları binlerce, alex . ”

Alex Trebek: “Bu Pop Star, Crazy Feline Kadının yanı sıra Russell markasının eski karısı, kediler gibi şişeleri olan bir parfüm hattına sahiptir … Karen?”

REKLAMCILIK

Karen: “Katy Perry kim?”

Alex Trebek: “Doğru! Kesinlikle Feline bayanlarınızı, Karen’inizin yanı sıra Madonna şarkısının yanı sıra Ryan Gosling Trivia’yı anlıyorsunuz. İki sınıflandırma sol – mermi sporunun yanı sıra Nars Paramaribo göz farı duo. ”

Karen: “Nars Paramaribo’yu 200 $, Alex’e götüreceğim.”

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Alex Trebek: “Paramaribo, bu tropikal Güney Amerika ülkesindeki finanse ettikten sonra adlandırılmıştır … Oh, orada o gidiyor.”

Karen: “Surinam, Alex nedir? Nars Paramaribo 400 dolara. ”

Alex Trebek: “Bu beş nitelik, Nars Paramaribo’yu her gün, değirmencinin çalıştırılmasından ayırt ediyor … Karen?”

Karen: “Yumuşak doku, yüksek parlaklık, yumruk pigmentleri, booyah harmanlama, kırışıklığın yanı sıra solmaya karşı çıkan renk nedir? Nars Paramaribo’yu 600 dolara, Alex’i tercih edelim. ”

Alex Trebek: “Nars uzun vadeli koleksiyondan bu ikilisi, bronzy tonları nedeniyle paramaribo için sıklıkla yanılıyor … Karen, ilk çekilişin üzerine.”

Karen: “Nars Star Sailor Duo nedir?”

Alex Trebek: “Doğru!”

Karen: “800 dolara Nars Paramaribo’ya yapışacağım, Alex …”

Soldaki Nars Paramaribo yanı sıra sağdaki yıldız denizci

Soldaki Nars Paramaribo’nun Soldaki Yıldız Sailorunun Örnekleri

Gözlerimde Nars Paramaribo, Nars Gaiety yanaklarımın yanı sıra Nars Valparaiso saf mat dudaklarımdaki Nars Valparaiso saf mat ruj; Hepsi Narscosmetics.com’un yanı sıra Narscosmetics.com’un yanı sıra Nars Comcetics.com’un yanı sıra Bahar 2012 koleksiyonundan

Alex Trebek: “Bu kadınlar, paramaribo’nun daha açık gölgesinin, Yıldız denizcilerinden daha az altın ve paramaribo’nun daha koyu gölgesinin biraz daha az olduğu gibi daha az altından daha az altından daha fazla olduğu gibi daha az altın olduğunu da beğenebilirler.” Karen, tekrar. ”

Karen: “Sıcak altın bronzlar giyen kadınlar, daha hafif lasses ve / veya yıldız denizci hayranları, parıltı altın bronzta yeterli göz farı alamıyorlar mı? Nars Paramaribo’yu bin, Alex için yüzeyin. ”

Alex Trebek: “Bu temyiz blogu, kesinlikle bir husky tabby maskotu olan, Nars Paramaribo’yu bir A + derecesini hakettiği düşünülen … Karen?”

Karen: “Makyajın yanı sıra temyiz blogu nedir?”

Alex Trebek: “Doğru! yanı sıra Nars Paramaribo için. Sonraki kategori, mermi sporları. ”

REKLAMCILIK

Karen: “Yeesh. Şimdi zorluk yaşıyorum … ”

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *