Cosmetics

Unsung Makyaj Kahramanları: Poppy Allıkınız Kimdir

Kozmetik’lerinizle de dağıtılır ‘
Bu, sevgili / dövüşümü, Nars orgazmını yazım için koymaya yakınım.

Sadece bir şeyden daha fazlası, bu şeftali pembesi bir toz allık gizli mücevher! – Henüz denememişseniz, umarım, ‘Çünkü bomba olduğuna inanıyorum.

REKLAMCILIK

HQ ile de anlaşılan bazı intrepid makyaj meraklıları, bir miktar nars orgazm tava aldı gibi, daha yumuşak bir altın ışıltı sağladığı gibi biraz daha pembe ekledi.

BOOM! Al bunu. Şimdi haşhaşın kimsin, allık!?

Bazen Nars Orgazm ile, inci altın ışılmasının görünüşümü devraldığına inanıyorum. GÜZ, GINA! Parlatıcı kamyona çarptın.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Haşhaşın kim böyle değil. Çelik parmaklı çizmelerle kapıyı atmak yerine, “Hey, Hepiniz, gözeneklerime bak!” Bale terliklerinde lalelerle altın inci uç ayak parmakları. Hala pırıltısı … ama Bekarlığa veda partisinin aksine brunch pırıltısı inan.

İnce öğütülmüş, pigmentli toz sadece cildimin üstünde oturmuş gibi görünmez. Bir ya da iki katmanımdaki yanaklarımda bir rutinli bir allık fırçasıyla bir ya da iki katman, yanı sıra, bir peachy pembe altın yıkama ile günümü dikkatlice parlıyor.

Eğer bir şansınız olursa, bu günlerden birini gerçekten güzel bir ruj veya parlaklık için bir ruj veya parlaklık ile bir deneyin. Mocha Freeze Wonderful Lusters Gloss, Mac Büyük Bebek Plushglass, Clarins Clarins Cabin Hafif Doğal Dudak Perfector Candy Pırıltılı veya Dolce & Gabbana Nazik Monica Ruj.

Uzun vadeli Unung Heroes serisi, bir dizi cihazlı güzellik markalarından tercih ettiğim uzun vadeli koleksiyon ürünümden birkaçı.

Nars Orgazm kulübünüz utanırsa, o zaman haşhaşınızın en iyi iş tomurcuklarınızla haftalık öğle yemeğinizin ortası çıkışınız olabilir.

Bir tekme ile doğal!

Haşhaşınız uzun vadeli hatta yaşıyor, yanı sıra, çevrimiçi olarak ve çevrimiçi olarak sayaçlarla da anlaşabilirsin.

O “Sağlıklı”

Annem telefon ona “büyük kemikli” diyor. Veteriner “sağlam bir kedi” olduğunu belirtti.

Her seferinde bir kuruş olsaydı, birileri sekmeleri açıklamak için kod kullanıyordu …

Bugün yeni bir cümle duydum, “Sağlıklı.” Bugünkü bir noter, bazı makalelerin yanı sıra “Son derece sağlıklı bir kedi” dediğimden, “Keçiniz Husky’nin” kodu olduğumdan emin olduğumda, “Son derece sağlıklı bir kedi” dedi.

Baskımın eşyası …

REKLAMCILIK

Oh, harika tekir …. 20 kilo’nun tümü.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *