Cosmetics

Bunu cilt tonumla iyi çalışmasını sağlayabilirseniz, sizi sonsuza dek, Marilyn: Mac Marilyn Monroe Temyiz Tozu Kalıcı Marilyn

Mac Temyiz Tozu Kalıcı Marilyn’de
Mac Marilyn Monroe Collection’daki kırmızı rujlar sizi havada tutturur (Corby, Corby, Corpby!), SADECE SADECE OLDUĞUNDAN SUNUYUN!

Ancak, bu büyüleyici Lippilerin, özellikle vurgulama tozlarına basıldığını ve kulağınıza fısıldadığı harika olmayan şeyleri seviyorsanız, sevgililerinizi tekelize etmesine izin vermeyin.

REKLAMCILIK

Fısıldayan yumuşak bir yayılma ile, “Doğum günün kutlu olsun, Bay Başkan,” Mac’in yeni soluk şeftali temyiz tozu kalıcı olarak Marilyn (28 $), bu sonbaharda görünüşte ya da vurgulamadan bu sonbaharda bu sonbaharda oynamayı amaçlıyor …

Soluk ve orta cilt tonları, yani. Kalıcı olarak Marilyn giymek için bir yöntem bulmaya çalışıyorum, daha koyu NC42 cilt tonumla birlikte, üzerimde Ashy’ye bakıyor. Bunu bir vurgulayıcı olarak denedim, ancak bu işe yaramadı, ne de onu tozlu bir anlaşma olarak kullanmadı.

Üzgünüm, tim gunn. Denedim.

Üst çanak kemiklerimde kalıcı olarak marilyn içinde Mac temyiz tozu giymek
Soldan: efsanevi allık, en iyi yanağında utangaç, kalıcı marilyn’de temyiz tozu, göz farı tam olarak nasıl evleneceği ve Showgirl’teki göz farı

Bir şey kesindir: ince, ipeksi formülü ve ayrıca radyo fısıltıyla (ince vurgulama için mükemmel) mat yüzeyini etkilemiştir.

REKLAMCILIK

Daha hafif aşklar, şansındasın! Kalıcı olarak Marilyn ile nazikçe parlak olacaksınız, yanı sıra yoldan geçenlerin yanı sıra, bu sizin parıltının doğal olduğunda, özellikle de benzer bir yüzeye sahip bir temele eşleştirirseniz (örneğin, vücut yanı sıra mac anlaşması gibi).

Fiyat: 28 $
Müsaitlik: Şimdi İnternet’te sunulur (halen “satıldı”, ancak 4 Ekim’de MAC sayaçlarının yanı sıra mağazaların yanı sıra
Makyajın yanı sıra çekicilik derecesi: B + / A-

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *