Tatil Partisi Makyajı: Ofis Partisi

Bitmemiş TPS raporları, bayanlar (bekleyebilirler) ve Eggnog’a ulaşmanın zamanı geldi, çünkü ofis tatil partisi sezonu resmen başladı!

İş arkadaşlarınız masalarda dans ediyor olabilir ve normalde asla yapmazlar (haaaaay!), Ancak çoğu iş partisi hala biraz sofistike makyaj ve parti kıyafetleri gerektirir.

REKLAMCILIK

Makyaj açısından, bu tipik olarak klasik nötrler anlamına gelir (ancak bu sıkıcı demek zorunda değildir).

Bu yıl, El Hub’ın iş arkadaşlarıyla birlikte ofis partisine gidiyorum ve bugün sekiz parçalı reçeteler Luster Tatil Koleksiyonundan Tidbits ile görünümümü beyin fırtınası yapmaya başladım.

Bronz, altın ve pembe ile ince, sade bir görünüm, iş arkadaşlarının dikkatini “o” çizgisine basmadan alacak kadar güzel.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Parlak pişmiş göz farı renk dörtlü, 40 $

Parlak ışıltı yanak rengi sıcak, 24 $

Moonbeam Yansıtıcı Parlatıcı Gül Altında, 18 $

Üst sıra: Altın Beyaz (ışıltılı altın bej), altın ışıltılı (ışıltılı nötr altın), bakır (ışıltılı bir portakal bakır) ve bronz (ışıltılı derin bronz); Alt Sıra: Sıcak, MoonBeam Yansıtıcı Parlatıcıda parlak ışıltılı yanak rengi gül altın

Reçetacılar, Luster ile nasıl iki görünüm elde edileceğini açıkladı. Bugün talimatlarını bunlardan biri için kullandım, sıcak parlaklık.

Talimatları oldukça yakından takip ettim, sadece birkaç küçük değişiklik yaptım…

Gözler: Gölgeleri uygulamadan önce, kapaklarıma Rubenesque’de Mac boya tenceresini katmanladım ve kahverengi eyeliner’ı kentsel çürüme ile değiştiren reçeteleri, Bourbon’da kentsel çürüme 7/24 kayma göz kalemi ile değiştirdim. Su çizgim boyunca UD Zero da ekledim.

Dudaklar: Bronz parlaklık rujunu bıraktım, bunun yerine gül altındaki moonbeam yansıtıcı parlaklığı kullanarak.

Yüz: Yüzümün üzerinden gül altına süpürme sıvı tozunu atladım ve bunun yerine normal gevşek tozumla gittim.

REKLAMCILIK

Geçen Cuma günkü deniz mavisi ve pembe görünümü bugün bu görünümden çok daha renkli idi; Renkler hiçbir yere parlak veya göz alıcı değil, ama bence görünüm hala sessiz, daha işe uygun bir şekilde güzel (en sevdiğim siyah elbiseyle iyi gitmeli).

Dost Mahalle Güzellik Bağımlınız,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *