Makyaj MUSASSLARI: F * CK FAWS

Bazılarını, Dürüst Olmasının yanı sıra, dürüst olmak için … bu konuda çok fantastik hissetmedim.

Birincisi, ben de pratikte olduğum ve harmanlamanın yanı sıra bozulabilir bir beceridir, ya da söyleyeyim. Böylece, karışım becerilerim, ne zaman olduğu gibi “keskin” değil. İkisi, bir DSLR kamerası, fotoğraf lambaları, kamera flaşı ve diğer fotoğrafçılık doo-babalarıyla fotoğraf çekmeyi planladığımda, genellikle giydiğimden çok daha az makyaj kullandım. Günlük orijinal yaşam için makyajdan çok farklı bir canavar. Esas olarak, aydınlatma farklıdır ve akıllı telefon kameraları, daha küçük optik sensörleri telafi etmek için çok sayıda zarif AI’yi entegre eder. Uzun lafın kısa, işler her zaman resimlerde aynısını eşitlemez.

REKLAMCILIK

Ayrıca, son zamanlarda, giymek istediğim tek şey “gerçek hayat görünüyor.” Bu benim yüzüm, bu benim olduğum kişi ve dürüstçe, açıkçası, resimler için tam bir anlaşma yaptığımda yaptığım 2.341 adımla gitmek için nadiren değilim.

Şey, bu resimlere baktığımda, harika şeylere odaklanan zor bir zaman geçiriyorum. Ben yıllar önce kendimi Karen’e kıyasla karşılaştırmaya devam ediyorum, her zaman fotoğrafa hazır olan bir kadın … Heck, sadece topluluğun etrafında dolaşmak ve kedileri evcil hayvan, lol!

Bu resimlerin bu resimlerini şimdi görüyorum, “Oh, oğlan. Büyük olasılıkla iç köşemdeki karanlık alanı çok daha iyi bir şekilde gizlemek için bir renk düzelticisini kullanmalıydım ve aynı zamanda Yukarı Dudağımın üstünden kapağımın üstündeki karanlık yamayı kapatmalıyım ve neden yapmadım. Bu ağır kapak hakkında bir şey?! ” Bunu yapmalıydım, bunu yapmalıydım, Yadda-Yadda-Yadda.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bunların hepsini kafamda duyuyorum, ancak bu resimlerin gören birçok insanın tüm bunları “hatalar” olarak görmeyeceğini biliyorum. Bunlar büyük olasılıkla, 40’lı yılların ortalarında bir gülümseyen fotoğrafı görecekler.

Benim çocuğum olsaydım, kendisinin fotoğraflarını ayırıyordum, kendini çok yoğun eleştirdiğini duymak için yüreklenirdim. Ona sadece gözlerinin içinde memnun görünümünü görebildiğim kadarıyla, doğal olarak onunla karıştırdığı gibi tam olarak ne kadar güzelce hayran kaldığımı söyleyebilirim. Ona gülüşündeki zevkten hoşlandığımı söylerdim.

Bu, kendimi sürekli eleştirebileceğinizin nerede olduğunu anlamıyorum, ancak aynı şekilde kendi en kötü eleştirmeniz olduğumuzu anladım. Mantıksal olarak, arızalar olarak gördüğüm şeylerin birçoğunun, orada olmayan sorunlar ya da insanların hiç fark etmediği şeyler … ama bu beni görmemi engellemez!

Yine de üzerinde çalışıyorum. Gerçekten çalışıyorum, hem içeride hem içinde hem de kendimi daha çok sevdiğim kadarıyla, hem de bu yüzden de bu yüzden dünyayı (ya da gerçekten dinleyecek olan herkes), F * CK kusurları kavramı. Artık anlaşmamla “yanlış” olan uygun şeylere ihtiyacım olduğu gibi çevrimiçi hissetmek istemiyorum. Ben soooooooo yaptım.

Dolayısıyla, işte benim için nazik bir işaretçi (ve sizin için sadece durumun için), hatalar olarak görebileceğiniz şeyin, olduğuna inandığın kadar zayıf olmadığı.

Oldukça çıldırıyor olduğuna inanıyorum, tamam mı? Yani burada bize – bir fincan lahana gri çayı bir serpin bir krema ile yükseltirken! İşte köpüklü gözlerimize, neşeli gülümsemelerimizin yanı sıra hem içinde hem de içinde güzelliğimizin yanı sıra.

Umarım fantastik bir cuma geçirirsin.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF!

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *