Cosmetics

Cumartesi Sörf, 25 Temmuz, 2020

Huzzah! Bu haftasonu!
Mutlu Cumartesi, arkadaşım! Tam olarak nasıl gidiyor? Sadece Durumda Biri Son zamanlarda size söylememiş, büyük bir yaşam dersi kimsenin (özellikle komşunun köpeğinin) izlemesi gibi dans etmektir.

Konuşma konusu olan mesele…

REKLAMCILIK

Her ikisi de bit yüzleri, lol!
Bir kamp gezisi için aracı topluyoruz, bu sefer Collins Gölü’ne, hem de evet, psikolojik olarak, psikolojik olarak, fiziksel olarak son geziden ve bunun için hazırlanmanın yanı sıra, ha ha ha ha ha ha ha ha ! Çok zor annem olacağım, ancak eğlenceli olacağını anlıyorum.

Neden dışarıda sosisli yemek yiyor?!
Tabii ki atıştırmalıklara (S”mores!), Tabii ki, Coycoy ile suda maliyet süresi. Aynı şekilde yeni bir kitap başlatıyorum, Alice Unuttuğu, Liane Moriarty tarafından.

EVET!
Kampla ilgili en iyi şeylerden biri, Conner’ın yanı sıra El Hub’u tıkırdasın.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Okumayı konuşan, tam burada bu hafta keşfettiğim harika şeyler …

Bir dermatologların AHAS’ları kullanan radyan cilt rehberi.

Saç derisi bakımı, yeni cilt bakımıdır, çünkü çok sayıda cilt bakımı markasıdır (eczane favorilerimden biri de dahil olmak üzere), saç ürünlerini kafa derisine TLC sağlamak için tanıtıyor.

Dermatologlar, estetikçiler yanı sıra cilt bakım uzmanları, bu 77 cilt bakım ürünlerini kuru, yağlı, duyarlı, sivilce eğilimi ve olgun cilde için en iyinin en iyisi olarak seçti.

Deniz yosun nedir, aynı zamanda cilt bakım ürünlerinde ihtiyacınız var mı?

Yeni Günlük Bir Şey Keşfedersiniz -> “Vitamin,” Vitamin, “Standartlar Kurulu Sertifikalı Dermatolog Hadley King, MD”, “Gerçekten iki yağ, alfa-linolenik asit (Ala) için bir terimdir. linoleik asit (la) gibi. ”

“19. yüzyıl kraliçesi gibi koku almak ister misiniz?” Sorusuna tek doğru cevap gibi hissediyorum. Evet, ancak yanlış olabilirim! ÇOK KOMİK!

Kanatlı astar sıkıntısı var mı?

Kediler engelleri tatmin ettiğinde, bu olan şey.

Şimdi tüm ihtiyacımız olan jelato ve makarna.

REKLAMCILIK

Sonunda nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *