Kérastase Yansıma Şampuanı, Klima ve Saç Maskesi Renkle işlenmiş saçlar için

, şu anda Maybach / Balmain / Cartier ömrünü yaşadığınız sürece, bir kişi tam olarak Kérastase “Bütçe” diyemeyeceğinden, çünkü şampuanlar ve klimalar 30 $ aralığında, ancak ürünlerini seviyorsanız veya ürünlerini denemek istemişseniz, FYI, fiyat kesin!

Çoğu durumda, fiyatlarını 2 ile 8 dolar arasında bıraktılar, bu da kötü değil. Onları biraz daha erişilebilir kılar.

REKLAMCILIK

Renkle muamele görmüş saç – Bain kromatique sülfatsız şampuan (30 $), fondan kromatique climer (34 $) ve Masque Chromatique (53 $) (34 $) ve Maskeli Kromatique (53 $).

Önceki pahalı sürümleriyle nasıl karşılaştırdıkları hakkında hiçbir fikrim yok, çünkü onları daha önce hiç kullanmadım, ancak şirket formüllerin hepsinin aynı kaldığını söylüyor. Sadece biraz daha az mal oldu.

Onları bu ay kullanmaya başladım ve dalgalı, boyanmış saçlarım normalde daha kuru tarafta, gözle görülür şekilde daha yumuşak ve daha parlak görünüyor. Ayrıca tartıldığını da hissetmiyor. Skalığımdaki pul yok, ya da bunlar rengimi çizmiyor … Bunu yapmamak için tasarlandıklarını düşünüyor.

Performance-bilge, bunlar kesinlikle Bumble & Bumble ve R + CO ile karşılaştırılabilir. Oldukça iyi … ama yine de elde ettiğiniz için bir TAD pahalı.

REKLAMCILIK

5 kalpten 3.

Biliyor musun? Bazen duşa girdiğimde ve bir süre tasarruf etmek istediğimde, orta mili kaplarım ve saç kremi ile bitirdim, sonra sadece köklerimi şampuanlayın. Tam bir klima yıkama yapmaktan daha hızlıdır, ancak uçlarınızın süper kuru olması durumunda hala yardımcı olur.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *