Cosmetics

Kolay, zarif Güz göz makyajı Safir kapakları ve astarlı

Safir’in küçük bir flaşı
Sadece dostça bir hatırlatma (um, kendime, lol!) Birinin göz makyajı söz konusu olduğunda tekerleği sürekli yeniden icat etmesine gerek yok. Safir mavi kapakları ve sıcak bir kahverengi mat kırışıklığıyla bu görünüm için, dünün sonbahar yeşil görünümünden aynı üs, kırışık ve alt kirpik çizgi göz ürünlerini kullandım. Tek yaptığım, mavi için kapaklardaki yeşillikleri değiştirdi!

İşte göz farı ve astarın makyaj haritası.
Bana konuşmaya devam et

Eğer bir şeyler olmaları gerektiğinden daha zor bir şey yapma eğilimindeyseniz (merhaba, dünyama hoş geldiniz), o zaman bu tür “makyaj şablonu”, hayatınızı% 100 kolaylaştırır, çünkü anahtar nötr elemanlarınızı saklayabilirsiniz. Tek yaptığın, renkli tonları geçiyor. Et Voila! – Taze ve yeni bir şeyin var.

REKLAMCILIK

İki büyük thang bu görünümü seviyorum

1. Bu biraz gösterişli, ama aşırı değil.
Kırışıklıkta kahverengileri ve kapak ve kirpik çizgilerindeki renkli mücevher tonları giymeyi sevdiğim bir şey, gerçek hayatta abartılmamasıdır. Gibi, bu görünümü yandan ya da düz bir şekilde gördüğünüzde, çoğunlukla kahveleri görürsünüz, bu yüzden standart bir konu nötr görünümüne benziyor. Çok gösterişli değil. Yine de gözlerinizi yanıp söndüğünüzde rengin bir ipucu alırsınız! Ayrıca, hem süslü kameram hem de telefonumla doğal ışıkta fotoğraflamayı denedim ve göründüğü şekilde seviyorum.

Yanaklar! Mac Mineralize Giyiyorum Skinfinish Doğal olarak, Ecstasy’de Chic Allush’a Chicling Tilbury Charlotte Tilbury Charlote ile Güneş. Kaşlarımda ve kirpiklerimde, bu tarafsız kahverengi ve Laura Mercier havyar maskara’daki Kentsel Çürüme Kaş Çırpıcı.
2. Yapmak çok uzun sürmez.
Bunu okuldan connor’u seçmeden ve hedefe koşmaya başlamadan önce 15 dakikada bitirdim. (Hayatımın yarısını şimdi hedef alacağımı hissediyorum.)

Sırada ne var?

Hmm … Maviden bir dahaki sefere maviyi açmayı düşünüyorum … ya da belki gri? Gerçekten, yine de, diğer birçok renkle yapabilirsiniz … Bronz, altın, gümüş, hatta turuncu, kırmızı ve sarı gibi şeyler!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Temel, cildinizin kozmetik olmasıdır, ancak bronzlaşmış Vakıf + Cilt Bakımı, bronzluk 42.5’inde parmaklarıyla uygulanır ve hafifçe kokarca fırçayla hafifçe kapar. (Tozu atladım.)
Dudaklarımda Isola Bella’da Nars Saten dudaklı kalem giyiyorum.

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF! ?

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *