Cosmetics

Nancy tarafından yazılan gizleyicilerin

bir kombinasyonu ile sivilce ve yara izleri nasıl örtülür
Bugün, Miss Nancy’nin Fancies’den çarpıcı blog yazarı Nancy, Sivilces’i kapatıcıların bir kombinasyonu ile nasıl kapladığını adım adım gösteriyor.

Son zamanlarda, küçük zitlerden büyük kistik akneye kadar farklı koparmalar alıyorum – ve çok fazla deneme yanılma sonrasında farklı koparma türlerini gizlemek için farklı yollardan oluşan bir sistem buldum. Yeşil kapatıcı, krem ​​kapatıcı, mineral kapatıcı ve Mineral Vakfı kombinasyonu ile lekeler.

REKLAMCILIK

Bu resimleri çektiğimde yanağımda aktif bir sivilce (A), yara izleri ve pembe çarpmalar (b) vardı. Aktif sivilce engebeli, ama yara izleri düzdü.

Aktif sivilceler için, sivilcelerimin çok kırmızı olma eğiliminde olduğunu ve tek başına bir krem ​​kapatıcı kullanmanın kızarıklığı gizlemediğini düşünerek önce yeşil bir kapatıcı kullanmayı seviyorum. Burada Doktorlar Formula Cover Green’de Gezgen Kapakçı kullanıyorum (6 $).

Sadece renk değişikliğinde yara kapanıcısına krem ​​kapatıcı uygulamak için bir kapatıcı fırça kullanıyorum. Küçük bir kapatıcı fırça kullanmak uygulamayı çok hassas hale getirir, bu da burada çok önemlidir, çünkü etrafındaki cildi değil, sadece renk değişikliğini gizlemek istiyoruz. Gizli Kamuflaj Fırçası (26 $).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Sonra aynı krem ​​kapatıcıyı aktif sivilceye yeşil kapatıcıya uyguluyoruz. Yeşil kızarıklığı kaplar ve krem ​​kapatıcı gerçek sivilceyi kapsar.

REKLAMCILIK

Bir sonraki adım, kapatıcıyı tozla ayarlamaktır, bu da kapatıcının bütün gün kalmasını sağlar. Bunun için Bisque’de (18 $) Sonia Kashuk Blending Fırçası (6 $) ve Bareminerals çoklu görevli kapatıcı kullanıyorum. Bareminerals çoklu görev kaplayıcısı çok pigmentlidir ve yumuşak bir karıştırma fırçasıyla uygulamak çok fazla uygulanmamamızı sağlar.

Sonra, yüzün her yerine Mineral Vakfı uygulamaya devam ediyoruz. Pembe çarpmaların önce gizlenmesine gerek yoktur, çünkü Mineral Foundation zaten yeterli kapsama sahiptir. Mineral Foundation uygulamak için, lekeli alanlar üzerinde daha ağır kapsama alanı için “Pres ve Roll” yöntemini kullanıyoruz. Yüzündeki diğer alanlar için, temeli her yerde tutkalayın ve girdap edin.

Ve bu kadar! Yumrular hala orada, ama cildin geri kalanıyla aynı renk. Şimdi bronzlaştırıcı/allık ve göz makyajımızı uygulamaya devam edebiliriz.

Nancy tarafından yazılmış
Bu yazı Nancy’den Miss Nancy’nin Fancies tarafından yazıldı. Gündüz bir yazılım mühendisi, Gece İtiraz Blogcusu, Nancy blogunda çok sayıda müthiş adım adım itiraz öğreticileri makaleliyor.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *