Sabun ve Zafer Seksi Anne Pucker Dudak Tombul Parlak Bu Kadar Çok İyi

Zing! Kahveyi unut. Bu tombul dolar sabun ve zafer seksi anne pucker dudak tombul parlayanlar gerçekten seni uyandıracak.
Seksi Anne Pucker, Shakin ‘o @ss! Shakin ‘o @ss! Shakin ‘o @ss!

HAHA! Prens şarkısını seviyorum ve seksi anne pucker gibi bir adla, oraya gitmek zorunda olduğumu biliyorsun.

REKLAMCILIK

Sahiptim. İle.

Komik bir şey, ne zaman bu şarkıyı duysam, her zaman düşünüyorum, “Neden bu insanlar bana popamı sallamak için bana bağırıyor?” Her ne kadar sanırım gerçekten kovulacak bir şey olsaydı, popo sallanan popo olurdu …

Fahişe

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Tamam, böylece tipik olarak glosses ile, biraz, hatta tanımak, karıncalanmak ya da küçük bir acı bile beklersiniz, ama oh, benim gawwww, başvurduktan sonra ilk iki dakika boyunca bir arı kovanı ile çıkardığımı hissediyorum. bunlar. Gerçekten.

Neredeyse.

Ve dudaklarım (özellikle alt dudağım, bir nedenden dolayı) gerçekten tombul ve sokan görünüyor. Yani, Orange County dudakları kalibreli gerçek ev hanımı değil, ama kesinlikle bir fark görüyorum.

Saint ile gülümse! Gölge gülünü ve parlamayı, bu arada.
Seksi Anne Puckers, her biri 10 dolar, yapışkan olmayan ve beş renkte gelir ve denedim, Candy Queen ve Rose & Shine, dudaklarımda daha çok ya da daha az göründüğü kadar saf.

Oh, ve kahverengi şekerden güçlü bir şekilde kokuyor ve tadına bakıyorlar … ama zamanın yarısı farketmiyorum çünkü yoğun karıncalanma yoluyla kendimi konuştuğum için çok meşgulüm.

Kısa vadeli bir dudak dolgunlaştırıcı olarak evet, çalışıyorlar, ama ben bir wimp’im, bu yüzden onları ne sıklıkta giyeceğimden emin değilim.

REKLAMCILIK

Merak ediyorsanız (ya da ceza için bir glutton), seksi anne puckers’ı eczaneler, hedef ve ulta’daki sabun ve şan çizgisinin geri kalanıyla bulabilirsiniz.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *