Bir fikri Salı günleri paylaşın: Geleneksel olmayan makyaj depolama fikirleri

KAO’lar düzenledi. Makyajımı organize etmek için mevcut tekniğimi bu şekilde tarif ederim ve her zaman ürünleri depolamak için her zaman yeni yollar bulmaya çalışıyorum ve onları bulmayı çok daha kolay hale getiriyorum.

Bu amaçla, Marshall’lar ve T.j.maxx gibi ev bölümleriyle kumaş mağazaları ve indirim tüccarları gibi bazı oldukça olası yerlerde en iyi makyaj depolama keşiflerimden bazılarını yaptım.

REKLAMCILIK

Kumaş, sanat ve el sanatları mağazaları, müthiş depolama fikirlerinin (konteyner dükkanına kıyasla olağanüstü fiyatlarla!) Gerçek Cornucopias’dır ve Joann benim favorilerimden biridir.

Bu net Artbin kutusunu orada 18 $ için 18 bölme ile net bir şekilde bulduğum yer burası!

Ateş, aynı şey muhtemelen konteyner mağazasında üç kat daha fazla mal olacak.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Boncuklar ve düğmeler için yaratıldığını tahmin ediyorum, ancak mac boya kaplarımı saklamak ve zorsuz kremleri vermek için kullanıyorum.

Bir şey bana umrumda olmadığını söylüyor …

Aynı zamanda Mac Tek Göz Farı’nı depolamak için müthiş, depoyu göstermeye devam ettim ve bölmeler küçük tüplerde bulunan birçok ürüne uyacak kadar büyük.

Artbin, Prizma 6 bölmeli kutu (mağazalarda yaklaşık 7 $ veya çevrimiçi olarak yaklaşık 7 $) olarak adlandırılan kalemler için benzer bir kap sağlar. Benimkini eyelinerler için kullanıyorum ve dudak kalemleri renkle örgütlemek için, ancak parlaklıklar için de oldukça iyi bir saklama kutusu yapacak.

Oh, ve konteyner mağazasında alabileceğiniz açık ayakkabı kutularını biliyor musun? Onlar hakkında harika bir şey? Tırnak cilaları için en iyi boyutlar.

Sizi burada bir başkası için burada görmek güzel! İşte, geçen haftanın yayınlandığınız dumanlı göz fikirlerinden bazıları yorumlarda …

“Alt su hattını çizmek için önce kuru bir q-ucu ile kaydırın ve ardından su geçirmez kalem uygulayın – daha iyi bir şansın” yapışmasını “hattını kullanın. Sadece gözünü dürtmeyin – bu bir mutha gibi acıtır! ”
-Priya

“Su hattına bir jel astarı koydum ve sonra aynı gölgede derin bir kalem astar koydum. Bütün gün konaklamalar. ”
-İnaya

“Çok sevilen smokey göz fikrim, koyu renkli bir renge girmeden önce bronzerinizle eşleştirmektir. Bu şekilde doğru alamıyorsanız / zamanın tükenemiyorsanız, sadece kırışıklık tanımına benziyor. ”
-Procastinator

“Bir Pal’den öğrendiğim bir numara, dudaklarınızı göz kontur kremasıyla soymaktır! Greasy olmadan gerçekten nemlendirir ve dudaklarınızdaki ince çizgilerin görünümünü en aza indirir. ”
–Lulle

“İşte bir Mac Sanatçısı’ndan öğrendiğim bir dudak fikri: Mac Hazırlığı N kullanmak yerine, dudaklarınızdaki ana dudaklar, dudaklarınızın dışındaki izlemek için kullanın. Bu bir engel yaratır. Bu numara her zaman parlak veya koyu renkleri kanamadan uzak tutmaya yardımcı olur. ”
-Suzi

“Smokey gözünün en hızlı yolu, toz gözetimizin altındaki karanlık bir taban kullanmaktır. It doesnt have to be black, considering that the smokey eye is a lot more a technique than a color. My fave colors to use would be gray and navy blue — theyre softer than black and a tad much easier to work with.”
–Nina

“The greatest crucial with working with eye makeup that is anything other than neutral is to not be terrified and know that some color combinations will not always work, but at least you tried something new. When I first ventured into wearing green eyeshadow, it seriously looked like I had mold or algae on my eyes. I learned a) to blend brights well and b) a good primer does wonders for keeping eyeshadow bright and cheery all day long.”
–Katherine G

REKLAMCILIK

Thanks for the amazing ideas!

In this week’s edition, I’m hungry for makeup storage secrets. got any innovative/re-purposed/unusual makeup storage containers or techniques? Bahse girerim!

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *