Cosmetics

What Whednesday, Vol. 6: Kapüşonlu gözler için gündüz dumanlı göz farı

Başka bir gün, başka bir dumanlı göz! – Ve Guuuurl, başka bir şekilde olmazdım. Yine de bir varyasyon yaptım. Bu, tipik dumanlı gözümden biraz farklı. Dumanlı bir yerime ulaşmak için farklı bir yol yaptım.

Krem gölgelerle sigara içmek

Monika Blunder’s kanalındaki kapüşonlu gözler için bu dumanlı göz farı tarafından ilham aldım.

REKLAMCILIK

Onu seviyorum! Çok fazla giyilebilir görünüyor. Bu eğitimde, kapakları üzerindeki dumanları inşa etmek ve kirpik çizgileri düşürmek için krem ​​gölgeler kullanır. Normalde, sadece toz göz farı kullanırdım, bu yüzden bu benim için yeni bir şeydi.

Ben kapaklarım ve Mac Pro Longwear su geçirmez renk çubuğu karıştırılmış klinique sopa, mac 217 (hazince için) ile dış köşelerde acı bir karanfil içinde su geçirmez renk sopa .

Krem gölge çubukları çok hızlı ve kontrolü, BTW. Kesinlikle bunları tekrar tekrar kullanacağım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mac Feline Kohl Güç Kalemi, Miyav!

Bu siyah astar hakkında bir saniye için konuşabilir miyiz? Dumanlı bir gözü benim için dumanlı bir göz atan şeylerden biri siyah astar ve bu muhteşem. Çünkü Chanel 88 Noir Yoğunluğunun başka bir çubuğunu alma şansım olmadım, bunun yerine Mac Feline Kohl Güç Kalemi (başka bir Fave), bu da derin, karanlık, yoğun bir parlak siyah olan kullandım.

Özellikle su hattı boyunca dumanlı gözlerle nasıl göründüğünü seviyorum, ancak birden çok katman yaparsanız en iyi çalışan kalemlerden biridir, bu yüzden birincisini uyguluyorum, kurumaya bırakın, ikinciyi ekleyin, kurumasını sağlayın (durulayın) ve istediğiniz gibi tekrarlayın). Yine de, yo’nun annesi için yoğun dramaya değer. Her gün giyerdim, eğer bu kadar katmak zorunda kalmazdım, ha!

Beş dakika boyunca siyah astar hakkında bir teğetmeye gitmek için bana bırakın …

Pigmentli Surlar için Purr-Fact Çıplak Dudak

Ayrıca, hiç Mac patentpolish dudak kalemi zekice denediniz mi? Ey! Güzel bir tuğla mercan, ve yaptığım gibi pigmentli dudaklar varsa, bu ideal bir karanlık çıplak. Dudaklarım kuru hissettiğinde ve hella lapa lapa göründüğünde, hepiniz akıllıyım çünkü mega nemlendirici.

YENİ! Mac yanında hiçbir şeyin yanında renk temeli ve preslenmiş toz

Neredeyse bunu söylemeyi unuttuğuma inanamıyorum! Bunlar gelecek ay Mac’ten geliyor. Bir pompa ile bir cam şişeye ve ayrıca preslenmiş bir toz haline gelen bir sıvı temel vardır. Hafif, şeffaf ve parlayanlar, hepiniz hakkındayım.

Today I blended medium plus with medium Deep (because I’m complicated like that) for the foundation and used medium pressed Powder to set.

I’ll keep testing them over the next few days and let ya know how they do!

This makeup look: What’s in the mix?

Eyes: make up For ever Eyeshadow in M-536 (crease), Clinique Chubby Stick in Fuller Fudge and MAC pro Longwear waterproof Colour Stick in Bitter Clove (outer corner), Clinique Chubby Stick in Curvaceous Coal (lower lash line), MAC Feline (water line), NARS Audacious Mascara (lashes), MAC Brun and benefit ready set Brow (brows).

Cheeks: NARS sun wash Diffusing Bronzer in Laguna (cheeks) and NARS hot Sand blush (upper cheek bones).

Face: Clarins Flash Balm (applied all over my face to moisturize and prime), MAC next to nothing face Colours in medium plus and medium Deep (applied all over my face), MAC next to nothing pressed Powder in medium (on my forehead, down the sides of my nose and around my mouth) and make up For ever HD Concealer (under my eyes and on my cheeks).

Lips: MAC Patentpolish Lip Pencil in Clever.

REKLAMCILIK

What did you do for your makeup today? Are you testing anything new best meow? Bilinçler bilmek istiyor.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *