Cosmetics

Dior’un Yeni Cherie Yay Vernis Ojeleri Gris Trianon’un yanı sıra Pembe Yay, GRIS Trianon’un yanı sıra GRIS TRIANON’daki yeni DiR Vernis ojelerinin yanı sıra Hızlandırılmış bir Huffy Capri

daha hızlı manikürler yapar.
Afedersiniz, burada iki yeni Dior Cherie Bow Vernis Ojesi, Gris Trianon’un yanı sıra GRIS Trianon’un yanı sıra Pembe Yay (her biri 24 $), yanı sıra 80’lerin nostalji’nin bu dalgalarının yanımda çamaşırlarıyla …

Bir kahraman için bir pembe ve orta okulda umutsuzca istenen gri Huffy Capri 10 hızlı bisiklet.

REKLAMCILIK

Pembe kolu çubukları, gri koltuk, çizgili detaylandırma!

Topluluğumdaki yaşlı kadınların hepsi, HUFFY CAPRI’yı sürdürüp bisiklet takımı gibi bloğu yakınlaştıracaklar, kıkırdayışı ve bisiklet dişlileri için Hubba Bubba Bubblegum’u yapıştırın.

Benim tarafımdan zımparaladılar ve “çok havalı …”

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Eski beyazımın yanı sıra, casusluğun harika Vadisi’nin yükseklerinden daha fazla Harriet’teki Sarı Bisikletin yanı sıra, eski beyazımın yanı sıra sarı bisikleti olan pelatın dışından kıskançlıktan hoşlanırım. Bir muzlu koltuk, çiçek çıkartmaları ve gidonlardaki flamalar vardı.

Capri’yi Noel’e bir yıl listeleme eklediğimde, muhasebeci annem hemen vetoed. “Bisikletin nesi var?” Bana, Filipinler’deki çocukların ne kadar olduğunu tam olarak hatırlatmadan önce, benim gibi sarı bisiklete sahip olmak istediğini söyledi.

“Peki neden Filipinler’e göndermiyorsun?!” Bunu derhal öğleden sonra için alanıma gönderdi.

Huffy Capri gibi, hepsi yıllar önce arzu ettiğim gibi, Dior’un iki yeni cherie yay tırnak cilası aynı şekilde parlak ve parlak.

Ve onlarla yapılan manikürler, ek geniş temiz ve pigmentli cila sayesinde benzer şekilde hızlıdır. Temizlikten iki swipes çivilerimden birini kapsar ve tamamen opak koruma sadece iki katman alır.

İki kat gris trianon

İki kat püskürtmeli yay

REKLAMCILIK

Tam olarak ne kadar doygun, zengin, parlak Gris Trianon’un yanı sıra pembe yayını da beğendim, yanı sıra, şimdi bir dağ bisikleti gal’li olsam da, bu tonların her ikisi de beni harika bir Huffy Capri kız gibi hissettiriyor.

Fiyat: her biri 24 $
Kullanılabilirlik: Dior Sayaçların yanı sıra Dior.com’a geliyor Bu Bahar
Makyaj yanı sıra güzellik blog derecesi: A- (güzel, ancak pahalı)

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *