Cosmetics

Düz konuşma: Bu kıvırcık kız aynı zamanda düz saçları da seviyor

Bu seri Pantene tarafından desteklenmektedir.

Geriye dönüp baktığımda, yüzümden haşlanan sıcak bir çamaşır yıkama demir inç uzakta tutmanın muhtemelen şimdiye kadar yaptığım en akıllı şey olmadığını, ama meraklı bir gençtim ve arkadaşım Jessica’dan en hızlı olduğunu duymuştum Düz saçlar almanın yolu ütülemekti.

REKLAMCILIK

(Duraklat)

Tamam, bu 90’ların başıydı ve düz ütüler, her düz saçla mücadele eden kızın tuvaletine tam olarak yol açmamıştı, bu yüzden bir gün, en sevdiğim Z. Cavariccis ve siyahımdan kırışıklıkları bastırdıktan sonra -ve-beyaz polka-nokta tişört (şeffaf siyah kollu!), Uzun, dalgalı saçlarımı ütü tahtasına yerleştirdim ve …

(Cidden, bunu evde denemeyin.)

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Asi aslanın yeleğini düz saçlı şık bir perdeye dönüştürmek uzun sürmedi. “Zafer!” Kükredim. Adrenalin damarlarımdan yandı! – ya da sanırım demirden ısı olabilirdi.

Bu, annemin üzerimde yürüdüğü güne kadar yaklaşık iki hafta sürdü. Takip eden şey çok bağırıyordu! Ve bu, bu tür bir ütülemeye son verdi.

Ama düz saç arayışımı durdurmadı. 20’li yaşlarımda tehlikeli olmayan birkaç daha düz saç hilesi aldım. Bir stilist bana yuvarlak domuz saç fırçası ve bir fön makinesi ile nasıl düzeltileceğini öğretti. 20’li yaşlarımın yarısını bu komboyu kullanarak geçirdim.

Şimdi 30’larımda, doğal dalgalarımı kucakladım, ama yine de iş görüşmeleri gibi ya da buklelerimle uğraşmak istemediğimde işleri değiştirip düz bir saç görünümü sallamayı seviyorum.

Ancak günümüzde, domuz saç fırçasını nadiren patlatıyorum ve üfleme kurutucusu. Düz ütüler benim için çok daha hızlı (15 dakika, fırça ve kurutma makinesi için bir saate kadar).

Saçları düzeltmenin tonlarca farklı yolu var, ama işte kullandığım. Yıkadıktan ve durumdan sonra, saçlarım hala ıslakken bir ısı koruyucu krema uyguluyorum. Sonra kurumasına izin verdim. Kuru hava kurmayı seçiyorum, ama zaman için basılırsam bir fön makinesi kullanacağım.

Saçlarım kuruduktan sonra, bir ısı koruyucu spreyi yeniden uyguluyorum ve bölüme göre bölüm, düz demirle geçiyorum. Bundan sonra, uçlara evcilleştirmek ve parlaklık eklemek için uçlara bir serum veya krem ​​uyguluyorum.

Ben kıvırcık bir kızım, ama aynı zamanda düz saçları da seviyorum. O kızın dışarı çıkıp bazen oynamasına izin vermek eğlencelidir.

REKLAMCILIK

Senden ne haber? Saçını düz giymeyi sever misin? Eğer öyleyse, hangi işlemi kullanıyorsunuz?

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *