Cosmetics

Sekmeler ile Pazarlar Kedi, Makyaj, Plej Blog Mascot, Vol. 344

Sevgili Tabby, kedi tarafından yazılmış, “Dünyanın ilk artı kitty supermodel” dedi. 2012 yılının ortalarında kurulan, dünyadaki en popüler kedi önerileri sütunu olan, yaşam tarzında, moda, moda ve ayrıca insanların yanı sıra kedileri de etkileyen stil sorunları ile tanınır.

Kedi Soruları Köpek Karşılaştırmaları

Sevgili Tabby: Birinin söylediğinde ne olduğunu, “O çok köpek benzeri” ne olduğunu gösterir?

Evet! Her zaman bunu duyuyorum ve genellikle “Oh, bu çok tatlı” gibi bir iltifat gibi olduğunu söylüyorlar. Tıpkı bir köpeğin olduğu gibi … “de olacağım gibi, bazı rastgele yabancıları söyleyecek, tasmalı mahallede dolaşacağım.

REKLAMCILIK

Demek istediğim, köpeklere karşı hiçbir şey yok … biliyorsan, ne olursa olsun. İş arkadaşlarımdan bazıları köpeklerdir, yanı sıra birlikte çalışırız … Sorun değil. Köpeklerle ilgili bir sorunum yok. Onların işlerini yaparlar, biliyorlar, slobbering ile koklama. Her neyse. Ben sadece benzerliği hiç görmüyorum.

Cidden, tekir, kırılmam gerekiyor, yoksa burada bir şey mi kaçırıyor muyum?

Teşekkür ederim,
Diddles

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Sadece tasmasını sevdiğimden beri bana bir yavru horoz horoz yapmaz

Sevgili Fiddles: Aynı şey bana her zaman olur! Evet, ben de anlamıyorum, ancak endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Bence gerçekten bir şekilde tasma ile ilgili olabilir, çünkü bu olduğunda, o zamanlar, tasmasını giyerken, ancak bunun bir stil bir şey olup olmadığını anlamıyorum, bazı köpek yıldızlarının aynı şekilde sallanıyorsa tasma ya da başka bir şey.

Ancak, ya asistanımla ya da tasma’daki asistanımla yürüdüğümde ya da ön kapıdan dışarı çıkmaya başladığım için harika bir anlaşma meydana geliyor.

Ben varsayım sadece kişisel olarak almamaya çalışın.

Olgun muser gizlilik ile ilgili problemleri var

Sevgili Tabby: Gah! Bu yavru kedi günümüzde, her zaman aslanların yanı sıra Twitters yanı sıra. Hangi yolun ortaya çıktığını anlamıyorlar!

Çok fazla paylaşım gibi bir şey var. Sen bir profesyonelsin, tekir, ancak bu genç yavrulardan bazıları sadece anlamıyor. Anlamıyorlar. Bulutta orada olduğunda, sonsuza dek orada olduğunu fark etmiyorlar. Bundan böyle bir görev röportajında ​​beş yıl olabilir. Selfies toplumun çöküşüdür!

Yeğenlerimin yanı sıra yeğenler, Facebook’ta böyle bir şeyleri düzenli olarak gönderiyor. Tam olarak nasıl durmalarını nasıl alabilirim?

Dostça teşekkürler ve en iyi dileklerimle,
Bartholomew

Bu kolyeyi çevrimiçi satın aldım

Sevgili Bartholomew: Yukarı hafifletmelisin dostum! Saati geri dönme yok. Bu yavru kedi kablolu bir dünyada büyüyor. Tabii ki, bazı durumlarda gizlilik için endişeleniyorum, ancak orada zaten çok fazla bilgi var. Yavrular için gerçekten yapabileceğiniz tek şey, tipik anlamın yanı sıra temkinli olmalarını hatırlatır.

Teknolojinin kendisi gelince, gerçekten eğlenceli olabilir! Size yardımcı olmak için yeğenlerinizden veya yeğenlerinizden birini elde etmek için motive ediyorum. Bunu daha iyi anladıktan sonra, kendinizden bile zevk alabilirsiniz.

Yardımcının Finicky Feline için beslenme önerilerine ihtiyacı var

Sevgili Tabby: Çalışıyorum – tam olarak bunu nasıl koyabilirim? – Çok zorlu bir işveren. Şeytandan bu kadının Prada’yı giydiğini anlıyor musun? İşveren Armani’nin tıpkı bunun gibi, bin kat daha kötü.

Geçen hafta kişisel hekim / beslenme uzmanı, onu uygulamaya beklediğim gibi kısıtlı bir diyet planına yerleştirdiler, ancak hiçbir şey Armani’yi mutlu ediyor gibi görünmüyor. Yardımcısı / kişisel şefi olarak, beslenme planı benim sorumluluğumdur, ancak ben floungering. İhtisas dışı yemeklerini hazırlamak için saatler geçiriyorum, ancak onların önüne koyduğumda, kokladığında, gözlerinin yanı sıra uzaklaştı. Bir keresinde kaseden bile yıktı.

Tabby, sofistike bir paletle tanınmış bir kedi foodieisin. Armani’nin beğenebileceği her türlü tercih ettiğiniz sağlıklı tarifleriniz var mı?

Samimi olarak,
Agnes

Sos daha iyi olursa olsun

Sevgili Agnes: Derken çok mutluyum, çünkü evet, yapıyorum. Aslında, dijital ekibimin yanı sıra, sadece CAT’lar için Goop gibi, sadece yoldan daha soğuk olan ONMEOWTIME.COM adlı yepyeni bir yaşam alanını tanıttı. Egzersiz planları, yoga videolarının yanı sıra önemli bir tat-test edilmiş tarif indeksidir. Eminim, ARMANI’nin yanı sıra hekiminin beğeneceği bir şeyi keşfedeceğinden eminim.

İlk kez asistan soruları bırakma

Sevgili Tabby: Ailem her zaman benim durumumdadır. Büyümem gerektiğini söylemeye devam ediyorlar, bu yüzden bir işin yanı sıra dışarı çıktım, ancak umduğum gibi çalışmıyor. Sadece işe yaradığım kişi bu kadar talepkar, bunun yanı sıra, bunun yarı zamanlı bir konser olacağını düşündüğüm gibi, bu yüzden hala bandın yanı sıra grubun yanı sıra band için zamanım var, ancak şimdi her zaman çalışıyorum. . Birkaç gün altı saat biles! Nefret ettim.

Müdürüm aynı şekilde bana çöp kutusunu temizle ve kürkünü tarzını temizledi. Televizyon görmenin yanı sıra takılacağımızı düşündüm.

Gerçekten istifa etmek istiyorum, tekir, ancak o zaman herkesin diyeceğinden korktum, “Sana söyledim.” Ne yapmalıyım?

En iyi,
Kristy

Çalışanlarımdan çok şey bekliyorum

Sevgili Kristy: Çalışma dünyasına hoş geldiniz. Tüylü oyuncakların yanı sıra tüm gökkuşağı değil. Bu dersi erken keşfetmenin çabasını aldığınız için sizi alkışlıyorum.

REKLAMCILIK

Şimdi istifa etmek olabileceği kadar cazip olarak, orada daha uzun süre takılmanızı öneririm. Kadın Gaga tam olarak bir günde piyano nasıl oynanırdı. Birçok iş daha iyi olur, yanı sıra işvereninizin yanı sıra iş stillerinin yanı sıra birbirlerini anlamaya başladığınız her zaman bir geçiş süresi vardır.

Evcil Hayvan Yardımcısı, çok zengin olabilir. Umarım oraya takılırsın.

Her zaman başarı kadar çok sevgi,
Sekmeler

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *