Cosmetics

WP24’te Yuva: Yemek, beni tam olarak memnun etti, yanı sıra

, HAR GOW, Sui Mai’nin yanı sıra tavuk, sui mai ile buğulanmış
MMM … Tempura çevre dostu fasulye.

REKLAMCILIK

Ne bir tedavi. Los Angeles’teki geçen hafta sonu, WP24’te yuva adı verilen bir yerde nomlar için iyi bir arkadaşla tanıştım. Oryantal füzyon mutfağı sunan bir Wolfgang Puck Restaurant. Ancak pahalı, ancak çok rahat kıyafetler gibi gülünç değildir.

REKLAMCILIK

Bazı mezeler paylaştık, hepsi süper harika (burada menü), ayrıca yemeğin sonunda, kesinlikle memnuniyet duyduğum kadar memnun hissettim, bu, esasen olacağın gıda film eleştirmeni türüdür. . “Yemekler beni tam olarak memnun ettiğin kadar memnun etti,” dediğim gibi şeyler söyleyebilirim, bu yüzden dört yıldız sağladım. ”

Eğer hiç la bölgesinde oradaysanız, yemek için harika bir yer arıyorsanız, çok daha kötü yapabilirsiniz. Ben sadece söylüyorum. Pencerelere bakan bir masa tutmaya çalışın ve gün batımından hemen önce zaman ayırın. LA şehir merkezinin muhteşem manzarasını göreceksiniz.

Tempura Çevre Dostu Fasulye Gochu Jang Chili Aioli’nin yanı sıra köri tuzu
Tatlı ve baharatlı sarımsak biber ile karides tost
Baharatlı ton balığı (symeonlar, biber aioli, salatalık yanı sıra susam yağı) yanı sıra gevrek karides ve yengeç (karides, yengeç, salatalık, avokado, zencefilli soya sırları)
Mısır çorbası

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *