Cosmetics

Sephora’dan 50 $ EGIFT Kart kazanmak için iki yöntem!

Kazanan: Giveaway şimdi kapalı, hem de şampiyon Clara! Tebrikler, clarahttps: //www.makeupandbeautyblog.com/tag/giveaweaway/ “> Jet’ten önce herhangi bir sürekli hediye türüne girmek için buraya tıklayın.

Kahvaltıda pasta için duruşun nedir? Burada, önümde bir yarım çikolatalı kek ile birlikte oturuyorum (bir doğum günü kutlamasından kalan eller, bir doğum günü kutlamalarından kalan), yanı sıra gerçeklik anlatılıyor, tipik çektiğimden daha lezzetli görünüyor (aka Badem sütlü yulaf ezmesi).

Bu konuşan keklerden biri … onları anlıyorsun. Bu, “Ooh, Karen! Çikolatalı kek şampiyonların kahvaltı! ”

REKLAMCILIK

ÇOK KOMİK! İstekliliğimin ne kadar sürdüğünü tam olarak göreceğiz. Beş dakikalık bir veya daha önce bir tane daha bir araya gelinceye kadar, hangisi önce gelirse.

Ve kahvenin konuşması, akşam yemeğinden sonra hiç kahve var mı? Keşke, istediğim arzu, ancak beni geceleri tutacaktı. Akşam yemeğinden sonra kafeinli bir şeyim varsa, doğrudan benim için uykusuzluk arazisine.

Oh, ancak tatlı ile kahve çok ilahi, değil mi?

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

İyi, ben onu yerleşen varsayım. Bugün kahvaltı için kahve içiyorum!

REKLAMCILIK

Bir parça ister misin? Bu Hafta Sonu Sephora Ecard Giveaway’e git, yanı sıra sana bir dilim alacağım.

İnsanlar ne diyor…

“Merhaba Karen. Aman tanrım! Kazandığım inanamıyorum! : O sana çok teşekkürler! Siz, sekmeleri, yanı sıra blogunuz şaşırtıcı! Beni her şeyin çekiciliğinde güncel tuttuğun için teşekkür ederim, beni çok önemliydi! İşini yapmaya devam et! Tekrar sana teşekkür ediyorum. ”
-Jacqueline

“Çok teşekkürler, Karen. Sadece durumun yanında neyin vardığımı merak ediyorduk, Clarisonic Mia’yı seçmeyi seçtim – şimdi yıllardır istiyordum, ancak fiyattan beri hiç satın almadım. Ecard’ınız son olarak satın almaya yardım etti! Bunu kullanmak için ileriye bakıyorum. tekrar teşekkürler!”
-Jane

“Ön kapıyı kapat! Omg Karen, günümü yaptın. Ben hastamızda hastayım griple ve bu beni çok fazla alkışladı !!!!!!!! Btw, seni bir peruk içinde birkaç hafta geri lol bir peruk bu resmini gönderen benim. Yine teşekkürler, dürüstçe, şu an en iyisi giddy’nin ötesindeyim. ”
-Melek

“Aman tanrım! Size teşekkürler, çok fazla Karen (ve tabii ki sekmeler)! Bunu gerçekten takdir ediyorum! Kızıl saçlarıma uyması için Anastasia kaş kalemini Strawburn’a bakardım! ”
-Chelsea (ve Jiji yavru kedi ve tavşanın quincy)

“Daha önce hiç e-postamı yatmadan önce en iyi şekilde incelemek için çok memnun oldum !!! Senin için teşekkürler, çok şey var! Blogunuzda gerçekten zevk almamın yanı sıra pratik olarak günlük olarak kontrol ediyorum! tekrar teşekkürler! Bu benim gecemi yaptı! ”
-Melissa, Edmond, Tamam

“Merhaba Karen. Senin için çok teşekkürler, çok heyecanlıyım, daha önce hiç bir şey kazanamadım. Benim adım hana … sadece 25 döndü (bugün doğum günüm!) Yay! Senin için teşekkürler. ”
-Hana

Bir (1) Sephora EGift Card 50 $ ‘lık bir e-posta ile şampiyona gönderildi (uluslararası okuyucular, bunun yerine PayPal tarafından gönderilen 50 $ almayı tercih edebilirsiniz).

Girilecek iki yöntem var ve her ikisini de kazanacak iki olasılık için yapabileceğiniz gibi. İlk olarak, bu yazının en altındaki bir yorum yaparak girerek gidebilir, hiç bir şey hakkında yorum yapabilirsiniz, tercih ettiğiniz tatlınız nedir? Hafta sonlarında haftalar boyunca farklı makyaj mı giyiyorsunuz? Doğal olarak atletik misiniz? Hiç Olimpiyat Atlet’i anladın mı? Tercih ettiğiniz Olimpiyat etkinlikleri nelerdir? Kek veya pasta seçtiniz mi? – kaptın bu işi.

İkincisi, Twitter’da (@karenmBBB), mesajla uyumlu olan Retweeting (RT) için bana uyarak gidebilirsiniz:

Sephora’dan 50 $ EGIift Kart kazanmak için @karenmbb de takip edin!

Girilecek son tarih, 29 Temmuz 2012 Pazar günü saat 11: 59’da (PT).

Katılımcılar, kazanmak için geçerli bir e-posta adresi ve / veya Twitter hesabı kullanmaya girmelidir.

Kişi başı en fazla iki (2) giriş – bu yazının altındaki yorumların yanı sıra Twitter üzerinden ikinci bir giriş @karenmbb ile birlikte.

Yarışma, bölgesel mevzuatlarına göre çoğunluğun yaşına ulaşan herhangi bir ülkenin bireyleri için mevcuttur (18. İstisnalar: Alabama’nın yanı sıra Nebraska, 19; Mississippi, 21).

Sephora Egift Sertifikaları, yalnızca internette, mağazalarda geçerli değildir veya Kanada’da satın alma veya geri ödeme için teklif edilebilir. Dünya Çapında Kazananlar, Sephora Egift Kart Ödülü’nü 50 $ karşılığında, doğrudan e-posta adreslerine doğrudan e-posta adreslerine göndermeyi tercih edebilir.

Sekmelerin yanı sıra (“T-Para ve K-Dawg” olarak adlandırılan HeretOfore), bu blogun altındaki yorumlarda kalan girişlerden bir (1) şampiyonu seçecek veya Twitter’da @karenmbb.

Şampiyon burada ortaya çıkacak WIson tarihin 48 saati ince.

Kanunla yasaklanan boşluk.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

KAZANAN: Giveaway şimdi kapalı, hem de şampiyon Clara! Tebrikler, clarahttps: //www.makeupandbeautyblog.com/tag/giveaweaway/ “> Jet’ten önce herhangi bir sürekli hediye türüne girmek için buraya tıklayın.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *